4 PRIEŽASTYS, KODĖL MES VIS PRISIVALGOME VAKARAIS. SUŽINOK, KAIP ATSIKRATYTI ŠIO ĮPROČIO (VIDEO)

Ką būtinai privalo kiekviena tikra moteris

„Ką privalo kiekviena besirūpinanti savo išvaizda moteris?“ – klausia žurnalistė jaunutės stiliaus ikonos.

„Susitvarkyti antakius ir nagus, o visa kita pagal galimybes”, – atsako ji.

Gerai suprantu, kad mums kartais norisi, jog kažkas pasakytų kokios turime būti ir ką reiktų daryti, tačiau ar nuo tų sąrašų mums tik nebūna sunkiau?

Gera mama privalo…

Gera žmona privalo…

Gera pilietė privalo…

Stilinga moteris privalo…

Ištekėjusi moteris privalo…

Vaikų turinti moteris privalo…

Sulaukusi tam tikro amžiaus moteris privalo…

Ačiū Dievui jau pasiekiau tokį amžių kai supratau: kuo daugiau sau keli reikalavimų, tuo būsi nelaimingesnė, nes dienų kai neatitiksi bent vieno kito reikalavimo tikrai bus daugiau, nei tų, kai prie kiekvieno privalomų dalykų punkto galėsi padėti varnelę. Kuo didesni reikalavimai sau, tuo būsi nelaimingesnė. Pamenu kaip gimus Izabelei bandžiau atitikti savo susikurtą viziją: vaikas pamaitintas, švarus, kvepiantis (mamos žodžiai). Namai tvarkingi, indai suplauti, vyrui vakarienė pagaminta (juk sėdžiu namie visą dieną). Aš pati irgi švari, „susitvarkiusi” ir, žinoma, laiminga. Juk patiriu tokį gyvenimo džiaugsmą – auginu kūdikį! Apie kokį liūdesį kalbate?

Nepamenu kiek laiko buvo Izabelei, kai ją užmigdžius, palikau neplautų indų krūvą ir pagal mano standartą netvarkingus namus ir nuėjau tiesiog pagulėti ant sofos. Kaltės jausmą nustelbė begalinis pasitenkinimas ir žinojimas, kad būtent taip yra teisinga.

Tiesa, visų šių dramų galėjo ir nebūti, jei nebūčiau savo galvoje turėjusi sunkiai įgyvendinamų „privalau” sąrašo.

Tiesa, nerealistiški reikalavimai sau, trukdo net lieknėti. Kuo tobulesnio elgesio iš savęs tikiesi, tuo dažniau jausiesi nepatenkinta, nusivylusi savimi ir greičiausi eilinį kartą tik nusiaubsi šaldytuvą.

Jei galėčiau Tau ko nors palinkėti šios būsimos moters dienos proga, tai kiek įmanoma sumažinti, o gal net ir visai atsisakyti dalykų, kuriuos „privalai” padaryti. Aš pati to vis mokausi ir iš savo patirties pasakysiu, kad gyventi tampa vis lengviau.

Šiam kartui tiek. Iki kitos savaitės, mieloji.  

Su meile,
Ieva ♥

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


Tinklaraščio įrašai ir video patarimai yra informacinio pobūdžio. Kiekvienu konkrečiu atveju prieš vykdant rekomendacijas atsakingai įvertinkite savo galimybes. Jeigu skundžiatės kokiais nors sveikatos sutrikimais, prieš pradėdami bet kokią lieknėjimo programą, pasitarkite su savo šeimos gydytoju. Jūs suprantate ir sutinkate, kad visa tinklaraščio medžiaga yra informacinio pobūdžio ir tik jūs atsakote už įgytus rezultatus.