NEMOKAMA SESIJA „Pirmieji žingsniai emociniam valgymui ir persivalgymams įveikti“

 

Aš gerai suprantu, kaip kartais sunku pasiryžti bandyti dar kartą, kai jau daug kartų esi nusivylęs. Kaip gali būti nedrąsu pasitikėti nepažįstamu, nors ir paties geriausio tau linkinčiu žmogumi. Todėl noriu Jums pasiūlyti nemokamą pažintinę Skype sesiją.

 

                                           Ar ji reikalinga Jums?

  • Taip, jei jau išbandėte ne vieną lieknėjimo būdą, bet ir toliau jaučiatės pasimetusi ir įstrigusi.
  • Taip, jei nuolat persivalgote, dėl to jaučiatės kalta ir kankinama beviltiškumo jausmo.
  • Taip, jei sau nuolat sąmoningai pažadate „susiimti” vien tam, kad ir vėl viską mesti ir prisivalgyti.
  • Taip, jei jaučiate, kad nekontrokliuojate savo valgymų ir dažnai valgote tarsi autopilotu.
  • Taip, jei daugiau nežinote ko griebtis, nes, rodos, jokia lieknėjimo programa Jums nepadeda.
  • Taip, jei vis dar svarstote asmeniškai dirbti su manimi, bet abejojate ir negalite galutinai apsispręsti.

Ko tikėtis iš šios nemokamos sesijos?

Tai bus 30 min. pokalbis Skype. Mes susipažinsime gyvai. Aptarsime konkretų Jūsų atvejį, aš daugiau papasakosiu apie savo darbo metodus ir mes abi apsispręsime ar toliau norime dirbti kartu. Ši sesija padės man pamatyti, ar galiu Jums padėti, o Jums padės apsispręsti, ar aš esu tinkama konsultantė Jums. Kad ir ką nuspręsime, aš su Jumis pasidalinsiu kokius pirmuosius žingsnius reikėtų žengti, kad įveikti nelemtą emocinio valgymo ir persivalgymų problemą.

Štai ką sako mano asmeninių konsultacijų kursą praėjusios klientės:

– Jau po dviejų asmeninių konsultacijų pastebėjau, kad savaime suvalgau daug mažiau. Pati negaliu patikėti, kiek nedaug maisto man reikia! (Sandra, 26m.)

– Aš taip bijojau vasaros, bet per patį pirmą barbekiu vakarėlį, įveikiau vos vieną vištos šlaunelę, nors anksčiau būčiau sukirtus penkias. (Laura, 38m.)

– Mano šeima ir draugai manęs neatpažįsta. Anksčiau buvau ta, kuri per susibūrimus valgydavau daugiausiai, dabar visi stebisi, kiek mažai aš suvalgau. Tiesą, sakant kol kas tai nuostabu ir man pačiai ir dar tik pratinuosi prie šios naujos savęs. (Jurgita, 36m.)

– Tai buvo pirmos mano atostogos, kai aš ne tik, kad nepriaugau, bet dar ir numečiau svorio. Ačiū!
(Lina, 41m.)

– Ačiū už naują mane! (Laura, 38m.)

Jeigu ir Jūs norite papildyti šių laimingų moterų gretas, bet vis dar negalite apsispręsti, skubėkite rezervuoti NEMOKAMOS Skype sesijos laiką. Žemiau esančiame kalendoriuje, pasirinkite patogią Jums dieną ir valandą.

Jei kalendoriuje neradote Jums patogaus laiko, bet vistiek norite nemokamos sesijos, rašykite man el. paštu ir pamėginsim susiderinti kitą abiems tinkamą laiką. El. pašto adresas: info@lieknejupaskutinikarta.lt