fbpx
 

Mažas pokytis – dideli rezultatai

14 sausio, 2015by Ieva0

Sausis yra tas mėnuo, kai sutikę šiemet dar nematytus draugus, sveikiname su Naujais metais. Taip pat tai mėnuo – kai vis dar galvojame apie būsimų metų planus ir tikslus. Aš esu iš tų planuojančių. Metų pabaigoje peržvelgiu praėjusius metus, kuriuos iš užsibrėžtų tikslų pavyko įgyvendinti, ties kuriais dar reikia padirbėti, o kurie jau nebeaktualūs. Būna ir taip. Užsibrėži kokį tikslą, o po pusmečio atsiranda kiti planai ir prioritetai.

Mano didžiausias praėjusių metų pasiekimas – aš pradėjau vairuoti. Dėl šito visaip kaip save giriu ir džiaugiuosi, nes tai buvo daug metų atidėliotas reikalas. Nuostabus jausmas, kai įveiki vieną didžiausių savo baimių. Tiesa, aš toli gražu dar nesu puiki vairuotoja ir kol kas savarankiškai važiuoju tik trim maršrutais: iki maisto prekių parduotuvės, iki miesto centro ir iki Izabelės baseino. Bet man vistiek labai smagu ir šiais metais turiu tikslą tapti geresne, labiau pasitikinčia savimi vairuotoja ir kad tų maršrutų būtų daugiau 🙂

O kokius tikslus jūs išsikėlėte šiais metais? Ar juos rašotės? Jeigu skaitote šį blogą, greičiausiai vienas iš jūsų šių metų tikslų yra padailinti savo kūno formas ar tiesiog gyventi sveikiau. Labai šaunu siekti užsibrėžtų tikslų, tačiau ko jie verti, jei pati kelionė iki jų nedžiugina. Tokia ir yra pagrindinė šio įrašo mintis. Siekdamos savo tikslų, nepamirškite pasidžiaugti tuo, ką jau turite.

Dažnai lieknėdamos moterys visus gyvenimo malonumus nukelia į laiką tolimoje ateityje, kuris bus, kai jos pagaliau pasieks savo norimą svorį ir bus lieknos bei gražios. Jeigu ir jums tai būdinga, atkreipkite dėmesį į tai, kad mes vienaip ar kitaip elgiamės tik dėl dviejų priežasčių: mes arba bėgam nuo diskomforto, arbasiekiam malonumo. Jeigu lieknėjimo procesas jums teiks daugiau neigiamas, nei teigiamas emocijas, anksčiau ar vėliau iš jo ištrūksite ir grįšite prie buvusio gyvenimo. Nors jis jums užaugino nereikalingus kilogramus, vistiek prie jo grįšite, nes jis tiesiog patogesnis ir neteikiantis tiek diskomforto.

Taigi, jei jūs neleidžiate sau džiaugtis kiekviena diena, o gyvenate tik svajonėmis apie šviesų rytojų, jums daug lengviau pasiduoti pagundoms. Pyrago gabalas ar plyta šokolado šiandien atrodo daug realesnis malonumas, nei po kelių mėnesių ar net metų laukiantis būsimas sulieknėjimas. Nors turėti šviesios ateities viziją yra labai svarbu ir tai tikrai padeda siekti tikslo, ne mažiau svarbu yra atrasti malonumą pačiame lieknėjimo procese. Malonumą, kuris ne būtinai turi būti susijęs su prarastais kilogramais. Gal sveikiau maitindamosis jūs jau šiandien jaučiatės lengvesnės, energingesnės, darbingesnės. Gal reguliariai sportuodamos esate geresnės nuotaikos, turite daugiau energijos, jums patinka jausmas, kad tvirtėja jūsų kūnas. Raskite kuo pasidžiaugti, net jei dar nenumetėte nei gramo.
Taip pat, nors ir turite tikslą patobulinti savo kūną, būtinai pagalvokite apie tai, kuo jis yra gražus jau šiandien. Gal galite didžiuotis vešliais plaukais, gražia laikysena ar šypsena. Gal, nors norite dailesnių klubų, galite džiaugtis lieknu liemeniu? Pastebėkite savo privalumus. Pabrėžkite juos ir džiaukitės jais. Neleiskite sau pasinerti į nepasitenkinimo savimi jausmą ir gyventi vien tik svajonėmis apie tai, koks nuostabus kūnas bus, kai sulieknėsite.

Dar kartą pasikartosiu: siekdamos savo užsibrėžtų tikslų nepasinerkite į juos tiek, kad nepastebėtumėt kiekvienos dienos ar akimirkos grožio. Lieknėkite su malonumu ir džiaukitės kiekviena diena. Tegul šie metai jums būna sėkmingi visomis prasmėmis ir paskutiniai, kai sau žadate sulieknėti. Būkit sveikos, lieknos, gražios ir, svarbiausia, laimingos!

Jei straipsnis pasirodė įdomus ir naudingas, spauskite PATINKA ir dalinkitės nuoroda su draugėmis. Ačiū!

Daugiau informacijos apie asmenines konsultacijas su manimi

Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *