fbpx
 

Tik vienas patarimas, kad šiais metais būtum liekna, sveika ir laiminga

11 sausio, 2017by Ieva0

Ar patikėtumėte jei pasakyčiau, kad galite sulieknėti, tapti sveikesnėmis ir laimingesnėmis, vadovaudamosis tik vienu vieninteliu patarimu? Taip taip perskaitėte visiškai teisingai. Jokių patarimų sąrašų ar daugybės rekomendacijų, bet tik vienas vienintelis patarimas. O gal tiksliau pažadas sau. Jei tik šį vieną dalyką pažadėsite sau šiais metais, garantuoju, jog metų gale būsite lieknesnės, sveikesnės ir, svarbiausia, laimingesnės.

 

Nuoširdžiai rūpintis savimi. Tik tiek sau reikia pažadėti, kad pajustumėte pagerėjimą visose savo gyvenimo srityse.

Juk jei nuoširdžiai sau rūpėsit, tai pasistengsite, kad į jūsų kūnus patektų kuo daugiau vadinamojo sveiko ir mažiau – ne tokio sveiko maisto. Nuoširdžiai sau rūpinčiam žmogui net nekils mintis persivalgyti ir taip užkrauti savo kūno organus sunkiu darbu. Tas, kuris rūpinasi savimi, reguliariai judės, nes žino, jog fizinė veikla yra gyvybiškai svarbi gerai savijautai ir sveikatai. Ar tik ne tai mums pataria įvairūs specialistai kai norime sulieknėti: maitinkis sveikai, saikingai ir reguliariai judėk? Tačiau jūs pažadėkite sau, kad visus šiuos dalykus darysite ne dėl to, kad desperatiškai norite sulieknėti, o dėl to, kad nuoširdžiai sau rūpite. Patikėkite manimi, tuomet lieknėsite su visai kita nuotaika, tarsi savaime, beveik be pastangų. Kai tikrai sau rūpi, tau nereikia savęs versti sveikai bei saikingai maitintis ir reguliariai sportuoti. Tu nori tai daryti ir tai darai su dideliu džiaugsmu.

Nuoširdus rūpinimasis savimi pagerins ne tik jūsų kūno išvaizdą bei sveikatą, bet ir turės didžiulį teigiamą poveikį kitoms jūsų gyvenimo sritims. Kai nuoširdžiai sau rūpi, neleidi kitiems su savim elgtis nepagarbiai, nesiimi alinančio darbo režimo ir pakankamai miegi, randi laiko sau ir užsiimi tavo sielą pratutinančia veikla. Kai rūpiniesi savimi, gali dar geriau pasirūpinti tau brangiais artimaisiais. Ne veltui skrydžio metu lėktuvo palydovai pataria: avarinio nusileidimo atveju, deguonies kaukę pirmiausia užsidėk sau ir tik tada pasirūpink kitais. Jei pritrūksi deguonies, negalėsi pasirūpinti nei savim, nei tuo labiau šalia esančiais.

Todėl kiekvieną mielą šių metų dieną sau priminkite, kad jūsų tikslas šiais metais – kuo nuoširdžiau rūpintis savimi. Ir tuomet, žinoma, iškreikškite tą rūpestį sau veiksmais. Pamatysite kaip metų pabaigoje džiaugsitės ne tik lieknesne figūra, bet ir puikia savijauta, gera nuotaika, gal net pagerėjusia situacija darbe ir prasmingesniais santykiais su artimaisiais.

Sėkmės ir iki kito karto!

Su meile,
Ieva♥

———————————————————————————————————-

Trūksta motyvacijos, įkvėpimo, naudingų patarimų, palaikymo? Skubėk jungtis prie NEMOKAMOS FB bendruomenės. Tai padaryti gali čia

Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *