https://www.ievagerciene.lt/wp-content/uploads/2022/12/image0-2.png

„Mano šeima ir draugai manęs neatpažįsta. Anksčiau buvau ta, kuri per susibūrimus valgydavau daugiausiai, dabar visi stebisi, kiek mažai aš suvalgau. Tiesą, sakant kol kas tai nuostabu ir man pačiai ir dar tik pratinuosi prie šios naujos savęs.” (Jurgita, 36m.)

„Aš taip bijojau vasaros, bet per patį pirmą barbekiu vakarėlį, įveikiau vos vieną vištos šlaunelę, nors anksčiau būčiau sukirtus penkias.” (Laura, 38m.)

„Jau po dviejų programos savaičių pastebėjau, kad savaime suvalgau daug mažiau. Pati negaliu patikėti, kiek nedaug maisto man reikia!” (Sandra, 26m.)

Paklausk savęs:

 • Įsibėgėja dar vieni metai, o Tu su nusivylimu supranti, kad laikas bėga, o Tau vis nepavyksta  nustoti persivalgyti ir sulieknėti?
 • Jautiesi beviltiškai, nes ir toliau nekontroliuoji savo apetito, nuolat persivalgai ir pasiduodi emociniam valgymui?
 • Eilinį kartą nusiaubei šaldytuvą, nors buvai sau pažadėjusi valgyti saikingai?
 • Ir vėl prisikirtai vakare, nors buvai sau pažadėjusi, kad tai daugiau nepasikartos?
 • Išbandei visas įmanomas dietas ir mitybos būdus, bet vistiek negali pasidžiaugti liekna figūra?
 • Nekenti atvaizdo veidrodyje, bet vietoj to, kad keisti padėtį ir vėl prisivalgai?
 • Nebežinai kaip su visu tuo tvarkytis, į ką kreiptis, kur dėtis?
 • Pradedi bijoti, kad jau niekada nepavyks ištrūkti iš persivalgymo pinklių ir pagaliau sulieknėti?
 • O gal esi sveiko svorio, bet vistiek gyveni minčių apie maistą ir kilogramus nelaisvėje?
https://www.ievagerciene.lt/wp-content/uploads/2021/05/DSC_3108-scaled.jpg

Jei bent į vieną iš punktų atsakei teigiamai, Tu esi ten, kur reikia.

Aš esu Ieva Gerčienė, emocinių persivalgymų terapeutė. Padedu moterims kenčiančioms nuo emocinio valgymo ir persivalgymų įveikti šias problemas ir pagaliau sulieknėti kartą ir visiems laikams. Kadangi pati praeityje kentėjau nuo nuolatinių svorio svyravimų, persivalgymų, nepasitenkinimo savimi ir beviltiškumo jausmo, šiandien džiaugiuosi galėdama su likimo draugėmis pasidalinti viskuo, kas man padėjo iš to ištrūkti. Emocinis valgymas ir persivalgymai – tai pati tikriausia priklausomybė, tačiau iš jos tikrai galima ištrūkti. Tai sakau tiek iš savos, tiek iš moterų, su kurioms per paskutinius dešimtį metų teko dirbti patirties.

Iš visos širdies ir būdama tuo tikra Tau sakau:

 • Tu tikrai gali būti visiškai laisva nuo emocinio valgymo ir persivalgymų
 • Tu tikrai gali džiaugtis lieknu kūnu, kurio niekada daugiau nesinorės slėpti ir gėdytis
 • Tu esi verta gyventi laisvos, lieknos, sveikos ir laimingos moters gyvenimą
 • Tu tikrai gali gyventi gyvenimą, kuriame nebus vietos nuolatinėms mintims apie draudžiamą leidžiamą maistą, produktų kalorijas, kūno kilogramus

Man bus didelis džiaugsmas Tau padėti tai pasiekti. Kad mano žinios ir patirtis būtų prieinamos kuo didesniam skaičiui moterų, sukūriau internetinę video programą, prie kurios kviečiu prisijungti ir Tave.

Programą pavadinau "Laisva ir Liekna Aš", nes iš savos patirties žinau, kad lieknas kūnas be vidinės laisvės nieko nereiškia. Praeityje ne kartą buvau pasiekusi norimą svorį, tačiau menkai juo tesidžiaugiau. Ir toliau nuolat persivalgydavau, pasiduodavau emociniam valgymui, buvau kankinama nuolatinių minčių apie maistą ir svorį. Ir tik tada kai įveikiau tikrąją mane kankinusią priežastį, emocinį valgymą ir persivalgymus, pasiekiau sveiką svorį, lengvai jį išlaikau ir, visų svarbiausia, esu laisva nuo destruktyvių mitybos įpročių ir mane kankinusių nuolatinių minčių apie maistą ir svorį. Būtent tai Tau ir padėsiu padaryti programos metu. Aš Tau padėsiu ne tik sulieknėti, bet ir susigrąžinti sąvąją vidinę laisvę.

Man bus didelis džiaugsmas Tau padėti tai pasiekti. Kad mano žinios ir patirtis būtų prieinamos kuo didesniam skaičiui moterų, sukūriau internetinę video programą, prie kurios kviečiu prisijungti ir Tave.

Programą pavadinau "Laisvė valgyti", nes iš savos patirties žinau, kad lieknas kūnas be vidinės laisvės nieko nereiškia. Praeityje ne kartą buvau pasiekusi norimą svorį, tačiau menkai juo tesidžiaugiau. Ir toliau nuolat persivalgydavau, pasiduodavau emociniam valgymui, buvau kankinama nuolatinių minčių apie maistą ir svorį. Ir tik tada kai įveikiau tikrąją mane kankinusią priežastį, emocinį valgymą ir persivalgymus, pasiekiau sveiką svorį, lengvai jį išlaikau ir, visų svarbiausia, esu laisva nuo destruktyvių mitybos įpročių ir mane kankinusių nuolatinių minčių apie maistą ir svorį. Būtent tai Tau ir padėsiu padaryti programos metu. Aš Tau padėsiu ne tik sulieknėti, bet ir susigrąžinti sąvąją vidinę laisvę.

Programos trukmė: 7 savaitės

Tai buvo pirmos mano atostogos, kai aš ne tik, kad nepriaugau, bet dar ir numečiau svorio. Ačiū! (Lina, 41m.)

Ačiū už naują mane! (Laura, 38m.)

 

Kaip vyksta programa?

1

Kiekvienos savaitės sekmadienį galėsi peržiūrėti būsimos savaitės video pamokas, kuriose bus pateiktos konkrečios rekomendacijos būsimai savaitei ir tos savaitės namų darbai.

2

Puikiai žinau, kad pradėjus laikytis pateiktų rekomendacijų gali kilti klausimų. Todėl kiekvienos savaitės viduryje vyks gyvas internetinis bendravimas, kurio metu galėsi man užduoti Tau rūpimus klausimus.

3

Vienas didžiausių programos privalumų – bendraminčių bendruomenė. Viską būčiau galėjusi atiduoti už tai, kad tuo metu, kai viena pati ieškojau kaip išbristi iš valgymo ir antsvorio problemų, būčiau turėjusi su kuo pasitarti, kam pasiguosti, iš ko sulaukti ne tik palaikymo, bet ir konkrečios pagalbos. Tu šią galimybę turėsi. Uždaroje, tik programos narėms skirtoje Facebook’o grupėje, sulauksi tiek mano, tiek kitų progamos dalyvių palaikymo.

May 13, 2017

Net pasibaigus programai, turėsi priėjimą prie narių platformos, visų joje esančių video pamokų ir kitos programos medžiagos. Priėjimą prie programos medžiagos turėsi iš viso 12 mėnesių skaičiuojant nuo programos pradžios. Tai reiškia, kad visus metus galėsi sugrįžti prie Tau svarbių pamokų, prisiminti tai, ką praleidai, pasikartoti tai, kas Tau buvo svarbu.

Vos per 7 savaites Tu:

Vis dar abejoji? Aš Tave labai gerai suprantu. Praeityje bergždžiai iššvaisčiusi daugybę pinigų įvairiems lieknėjimo produktams, aš labai atsargiai žiūrėjau į įvairius naujus pasiūlymus. Jei jauti, kad norėtum prisijungti prie programos, bet bijai ir vėl nusivilti, noriu Tave nuraminti – Tu nerizikuoji prarasti nieko, išskyrus savo antsvorį ir destruktyvius valgymo įpročius. Aš taip tvirtai tikiu savo sukurtos programos veiksmingumu, kad suteikiu jai 14d. šimtaprocentinę pinigų grąžinimo garantiją. Jei per 14 dienų nuo programos pradžios Tu nieko naujo nesužinosi ir jausiesi, kad programa Tau neduoda jokios naudos, aš Tau sugrąžinsiu visus pinigus. Taigi kaip matai, Tu nerizikuoji visiškai niekuo. [line]

Tavęs laukia ir DOVANOS:
https://www.ievagerciene.lt/wp-content/uploads/2018/11/2-1-e1486145744624.png
https://www.ievagerciene.lt/wp-content/uploads/2017/02/1-1-e1486145680828.jpg

*Motyvacinius laiškus pradėsi gauti kasdien 30d. iš eilės iš karto pabaigus 7 savaičių programą. Asmenine konsultacija bus galima pasinaudoti 7 savaičių programos metu, pasibaigus 14 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpiui. 

Rasos patirtis:

Jau paauglystėje pradėjau pirkti vis didesnius ir platesnius rūbus, kad tik kuo mažiau matytųsi „gelbėjimosi ratai“. Mokykloje vadindavo „bulkute“, vėliau atsirado paguoda, kad pas mus giminėje visi stambaus sudėjimo ir visa kita... Tada gimė vaikai vienas po kito ir vėl prisidėjo kilogramų. Bėgo metai, o su jais didėjau aš. Vartydama albumą mieliau žiūrėdavau ankstesnes foto, o paskutiniais metais, net nesifotografuodavau.

Ir supratau , kad reikia kažką daryti. Pirmiausia, pasirinkau lengviausia  kelią: piliulės, arbatos, laisvinamieji, kokteiliai, papildai. Oi kiek pinigėlių išleidau, net baisu pagalvot! O nauda trumpalaikė ir vėl viskas grįždavo su kaupu atgal.

Antras bandymas - pradėjau sportuoti ir laikytis dietų. Kokias tik rasdavau visas išbandydavau. Jos trukdavo iki mėnesio, bet paskui vėl prie seno. Šiuo periodu labai įsimylėjau saldumynus, nes nuolat trūkdavo energijos. Iš šio etapo man patiko sportas.

Trečia, kadangi jau sportavau( lankiau aerobiką) pradėjau –žiūrėti ką valgau  su kuo, kaip derint, gert vandenį, sumažinau porcijas. Rezultatas matėsi. Skraidžiau kaip ant sparnų, kai aplinkui visi žarstė tik komplimentus, tik... štai gera žinia - vėl laukiuosi. Na ką vėl prie seno. Juk laukiesi, tai reikia valgyt kuo daugiau ir skaniai.

Ketvirtas lemiamas bandymas lieknėti  - Ievos programa. Vykdžiau programos nurodymus, vaikščiojau kasdien (išbandžiau šiaurietišką ėjimą su lazdom), pradėjau mylėti save su kiekviena diena vis labiau. Maistą rinkausi pagal save, savo norus. Vaizdas keitėsi su kiekviena diena, o svarbiausia, kad savijauta puiki. Tačiau po kiek laiko pasijutau „užstrigusi“ ir susitariau asmneinei konsultacijai su Ieva. Ji puiki konsultantė ir nuostabus žmogus. Man tereikėjo kelių jos atsakymų ir vėl viskas pajudėjo tolyn. Po konsultacijos dar ilgai jaučiu jos šilumą ir prisimenu jos patarimus. O tai suteikia jėgų eiti pirmyn, o jei suklydai pradėti viską iš naujo.

Ir štai rezultatas: per 2 metus - minus 20 kg, be stresų, be dietų. Su savęs palepinimu ir kiekvienos dienos įsimylėjimas iš naujo .O kai mes esame laimingos - aplinkui visi kiti tampa laimingais.

Ieva ir jos programa man tapo saugumo garantija į sėkmę, nes pasiklydus kelyje ji tave nuveda ten kur suklupai.  Ačiū!  Tiesiog esu sužavėta Jumis ir Jūsų programa. Myliu!

Rasa

Programoje pateikti patarimai yra informacinio pobūdžio. Kiekvienu konkrečiu atveju prieš vykdant rekomendacijas atsakingai įvertinkite savo galimybes. Jeigu skundžiatės kokiais nors sveikatos sutrikimais, prieš pradėdami bet kokią lieknėjimo programą, pasitarkite su savo šeimos gydytoju. Įsigydami programą Jūs suprantate ir sutinkate, kad visa programoje pateikta medžiaga yra informacinio pobūdžio ir tik Jūs atsakote už įgytus rezultatus.