Tam, kad padėčiau norinčioms sulieknėti visam laikui, savo asmeninio lieknėjimo patirtį ir įgytas žinias sudėjau į programą „Lieknėju Paskutinį Kartą“.

IEVAAMano sukurto metodo sėkmės paslaptis

Priimta manyti, kad sportas bei sveika mityba yra esminės sąlygos norint pasiekti norimą svorį. Deja, tai tik dalis tiesos. Jeigu tai taip paprasta, kodėl tiek daug žmonių vis nesėkmingai bando pasiekti taip trokštamą svorį? Kodėl tiek nuostabių vyrų ir moterų švaisto gražiausius savo gyvenimo metus bergždžiai kovai su nepageidaujamais kilogramais? Juk reikėtų tik daugiau judėti ir sveikiau maitintis! Atsakymas labai paprastas: nors fizinė veikla ir saikinga mityba yra svarbūs elementai sėkmingam lieknėjimui, tai tik išorinės priemonės, kuriomis griebiamės taisyti situaciją. Tai galėčiau palyginti su nuskausminamųjų vaistų vartojimu. Jie tik numalšina skausmą, tačiau skausmo priežastis niekur nedingsta. Man pačiai prireikė daugybės metų, kad tai suprasčiau. Aš labai gerai žinojau, koks maistas sveikas, o koks ne. Galėjau dalyti patarimus kitiems. Valios sportuoti man irgi netrūko. Tai kodėl, turint, rodos, visas reikiamas žinias. man nesisekė jų taikyti praktikoje? Nes reikalo esmė slypi daug giliau.

Norint pasiekti norimą svorį ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, neužtenka griebtis išorinių priemonių.

Čia kaip tame pavyzdyje su nuskausminamaisiais. Jeigu nebus pašalinta skausmo priežastis, jis vis grįš ir grįš. Galėsite suvartoti tonas vaistų, tačiau skausmas niekur nedings, nes niekur nedingo ir jo priežastis. Vos tik pašalinate skausmo priežastį, galite pamiršti vaistus. Jums jų tiesiog nebereikia.

Lygiai taip pat ir norint pagaliau sulieknėti. Galite laikytis griežčiausių mitybos planų, sportuoti iki nukritimo, gal net pasiekti norimą svorį. Tačiau jis vistiek grįžta. Juk nebuvo pašalinta priežastis, kuri lėmė turimų nereikalingų kilogramų kiekį. Kažkas gal pasakys, kad jie atsirado dėl netinkamos mitybos ir nejudrumo. Taip sakydami, jie bus teisūs tik iš dalies, nes netinkamą mitybą ir nejudrumą kažkas įtakojo. Ypač kai žmogus žino ir kaip tinkamai maitintis, ir kaip sportuoti.

Taip mes prisikasėme prie esmių esmės. Vienokį ar kitokį mūsų elgesį įtakoja įvairūs įsitikinimai, tam tikras požiūris ir dar daugybė kitų priežasčių, ypač emocinis valgymas, kuris lemia bene 80% antsvorio atvejų.

Jeigu norite pasiekti norimą svorį ir tokį jį išlaikyti visą likusį gyvenimą, privalote keistis iš vidaus.

Apie tai ir yra mano sukurta lieknėjimo programa. Yra kelios pagrindinės vidinės priežastys, kodėl daugeliui niekaip nepavyksta išlaikyti norimo svorio. Programa sukurta taip, kad žingsnis po žingsnio jas šalinti.

Lieknėju paskutinį kartą“ – tai ne tik skambus pavadinimas. Būtent tai sau kartodavau sunkiausiomis akimirkomis, kai jau norėdavau viską mesti ir grįžti prie buvusių netinkamų įpročių. Sunkiomis minutėmis sau primindavau, kad šis kartas tikrai bus paskutinis, todėl aš nė neketinu pasiduoti ir vis pasižadėdavau sau judėti pirmyn. Atnaujinti pažadą reikėjo dar daug kartų, tačiau aš pasiekiau savo tikslą. Pagaliau galiu džiaugtis gyvenimu negalvodama apie kiekvieną kąsnį ir, svarbiausia, jaučiuosi laisva. Pagaliau aš mėgaujuosi gyvenimu tikrąja šio žodžio prasme, nešvaistydama taip brangios gyvybinės energijos mintims apie nereikalingus kilogramus.

Būtinai užsukite į kitus svetainės skyrius ir paskaitykite ką apie programą sako mano klientės, daugiau sužinokite apie tai, kaip aš Jums galėčiau padėti sulieknėti.

Sužinokite kaip asmeniškai Jums galiu padėti lieknėti