fbpx
 

ATSILIEPIMAI

“Esu be galo dėkinga sau už tą akimirką, kai tik pamačius Ievos naujienlaiškį iš karto nuėjau ir užsiregistravau šiam kursui – tai geriausia dovana sau. Dėkoju sau, kad išgirdau visus patarimus ir, atmetusi visus bandymus priešintis, pasidaviau jiems, taip gavau nuostabų rezultatą – ramiai į maistą žiūrinčią naują Juliją. Dėkoju sau, kad išdrįsau medituoti – pasirodo tai veikia ir visai kitaip pažvelgiau į klaidingų įsitikinimų savaitę – atradau tai, ko pati nesitikėjau, bet džiaugiuosi tuo, nes po truputį tai keičiu ir jaučiu daugiau vidinės ramybės. Ačiū.“

Julija

“Didžiausias dėkingumas už atrastą Ievą, programą ir sprendimą dalyvauti joje. Už naujų tiesų (sau) atradimą, priėmimą ir supratimą, kad galiu daryti vidinius pokyčius, nors ir lengva nebus. Už Ievos suteiktus įrankius vidiniams pokyčiams – tai net ne lieknėjimo programa, o didžiulė psichologinė parama. Už galimybę susikurti naują „aš”, ne iš karto, bet kryptingai einant link tos naujosios „aš”. Ir visa tai, kas išvardinta, ir kas dar liko nepaminėta, ir yra didžiausia dovana sau pačiai. AČIŪ”

Odeta

„Džiaugiuosi, kad pagaliau išmokau valgyti, vis rečiau pasitaiko „daugiau sotūs” valgymai, vis dažniau jaučiu maloniai lengvą pilvą, kas be galo džiugina! Tikiu, kad darbo kambaryje pakabinta vizualizacijos lenta neleis pamiršti svajonių ir padės nebegrįžti prie senų įpročių. Žinau, kad reikės daugiau laiko, bet giriu save už teisingą pradžią”.

Vida

“Pradėjau sau patikti, pamilau save, nebebaudžiu, nebeišsivemiu, kas kart įsiklausau savęs ir savo skrandžio, kilogramus nustūmiau šalin, lyg jie neegzistuotų. Labai gerai matau kad nebepuolu prie maisto, galiu pakentėti nors ir alkana. Mano kelionė dar nesibaigė, bet galiu tvirtai sakyti, kad man jau labai smagu jausti tą vidinę harmoniją, nebesipykti su savim ir džiaugtis ta ramybe esant maisto apsupty ir netgi eiti miegoti lengvu skrandžiu.”

Ausma

“Džiaugiuosi, kad suradau šią programą ir nusprendžiau prie jos prisijungti, kad yra bendraminčių grupė, kuriai galima išsisakyti ir būti suprastai. Jokia draugė (kad ir kokia geriausia ji būtų), neturinti tokių problemų, niekada nesupras apie ką mes čia.
Džiaugiuosi ir giriu save už visus pirmus kartus, už visą “dar iki šiol man taip nėra buvę” seriją dalykų, kurie įvyko šios programos metu.
Džiaugiuosi ir giriu save už didėjančias ir dažnėjančias sąmoningumo užuomazgas, už tuos kartus, kai jau sugebu atskirti ar tikrai esu alkana.  AČIŪ VISOMS, KAD ESATE!”

Živilė

“Prie programos jungtis nusprendžiau, kai įgriso iki gyvo kaulo visos nesėkmės numesti svorio, kai jau nebetenkino esama situacija, nuolatiniai persivalgymai, svorio didėjimas, nepasitenkinimas savo išvaizda, vidinei būsenai tai irgi pradėjo kenkti. Žinodama save jungiausi su didele abejone, ar pavyks, tuo labiau, kad jau ne vienas bandymas buvo nesėkmingas, bet ryžausi, nes labai patiko/patinka Ievos požiūris į lieknėjimą, į save. Apie Ievos programą žinau seniai nuo knygos išleidimo. Šiandien nesigailiu nei kiek, kad ryžausi pokyčiams. Nors ir lėtai, bet judu į priekį ir tai mane džiugina. Programos dėka radau vidinius stabdžius, kurie labiausiai trukdė pasiekti norimą rezultatą. Labiausiai džiaugiuosi, kad dingo persivalgymai, pagaliau išgirdau kūno siunčiamus signalus ir patikėjau, kad aš galiu.”

Jurgita

Man tai nuo pat pradžių buvo investicija į save. Ievos atsakymai yra tiesiog puikūs, aiškūs ir tikslūs. Jaučiasi, kad, Ieva, dedate daug širdies į šią veiklą, todėl labai maloni atmosfera ir gera čia būti, jūsų klausyti. Patarimai ne tik apie svorį, bet šiaip labai gyvenimiški ir universalūs! Taip pat labai patinka programos trukmė, nes manau, kad 7 savaitės jau normalus laiko tarpas įtvirtinti gerus ir naujus įpročius. Dėkoju už tai, ką darote, dalinatės ir artinate moteris prie tiesos ir laisvės (galvoje). Karmos taškai garantuoti :)”

Loreta

 

Jūsų atsakymai į klausimus tokie gilūs ir išsamūs, jūsų beklausant kažkokiu stebuklingu būdu man pavyko nustoti labai didele dalimi lyginti save su grupės narėmis ir apskritai įvairiose gyvenimo situacijose. Koks tai palengvėjimas! Taip pat daug pagarbiau elgiuosi ir bendrauju su savimi, netgi pradedu pastebėti kaip kai kurios frazės ir žodžiai tiesiog atkrenta, paimu ir ištrinu, nes jau nebetinka prie naujos mąstysenos . Man šie du pokyčiai yra milžiniški! Labai ačiū, Ieva!”

Emilija

“Reta tokių grupių, ypatingai, kur jautriomis temomis bendraujama, kur tiek daug pozityvo, šilumos, palaikymo!!! Ir tas labai priklauso ne tik nuo mūsų visų, bet ir nuo Jūsų, Ieva! Palaikymas 100 procentinis!!! Ačiū už tai. Man ši grupė duoda savęs analizę, ėjimą į gylį, pasitenkinimo jausmą žinant, kiek toli esu pažengusi, žinojimą, kad man labai svarbus palaikymas ir vedlys šalia manęs nuolatos.”

Viktorija

“Nesigailiu nei kiek, kad prisijungiau, nors jungdamasi labai abejojau. Bet jūsų, Ieva, patarimai, pamokymai, video užvedė ant kelio. Jūs informaciją taip paprastai pateikiate, kad atrodo viskas savaime aišku ir lengvai įgyvendinama, nors su savimi dirbti daug reikia. Ačiū jums. O laimėjimas tas, kad visas šias savaites nepersivalgiau, nors buvo gan dideli 3 šeimos susibėgimai su daug maisto.”

Jurgita.

Aš toki gerą jausmą pajutau, kad mes kaip vienas kumštis, tokios vieningos ir stiprios galim but kai yra vedlys.”

Ramutė

Mintys apie maistą išgaravo.
Ir žinot tai pirma diena po 6 savaičių, kai pabaigusi darbo savaitę nepasidaviau emociniam valgymui! Paprastai išeigines pradėdavau ryjimu”.
Na negirk dienos be vakaro, bet aš šiai akimirkai pilna gerų emocijų!

Laura

Prisijungiau čia prie grupės visų pirma tam kad nusibrėžčiau tikslų kelią lieknėjimo link. Didelis svoris man jau tapo problema, kaip ir daugelis turbūt, dietų bandyta išbandyta. Supratau priežastį kodėl nepavyksta, radau (netyčia) šiam lieknėjimo keliui arbitrę Ievą, dabar labai noriu pasigirti : minus 3kg. Trupinėlis, bet vėl motyvacija aukštumoj.

Erika

„Ieva! Super idėja kursų! Sekmadieniais medžiaga ir trečiadieniais klausimų atsakymų vakaras! Nesijauti viena ir dar plius grupė!

Jurga

“Man itin svarbu ir smagu, kad yra ši grupė, kur visos esam likimo sesės, kur suprantam vienos kitas iš pusės žodžio ir yra kam pasiguosti, palaikome vienos kitas. Anksčiau juk turbūt beveik visoms nebuvo su kuo apie tai pasikalbėti, kentėjom po vieną, kapstėmės kaip išeina savuose kompleksuose ir amžinoje gėdoje.

Beata

Aš šita tema su niekuo nekalbu. Niekas net neįtaria ir kažin ar suprastų mane. Mano atveju man užtenka išsikalbėjimo čia, palaikymo ir viskas pavyksta.”

Monika

“Tik čia galiu tikėtis būti suprasta ir išklausyta.”

Laura

Tik norėjau padėkoti. Nesitikėjau nieko labai daug, tačiau matau, kad laiku ir ne be reikalo prisijungiau prie grupės. Man tokia programa tinka ir dabar žinau daug, ko iki šiol net nesistengiau sužinoti. Ačiū!”

Diana

“Gražiai po truputį paleidžia mano kūnas nereikalingą svorį, lėtai, be įtampos. Neprisimenu kada buvau persivalgius. O dėl laisvės rinktis – tai nepakartojama! Ši programa būtent apie tai.”

Inga

“Labai dėkinga. Atsakyta į daug klausimų, pastatyta ant teisingo kelio. Nebeužkandžiauju, žinau kas per brudas yra impulsas ir kaip jį nugalėti. Tokia laisvė maisto pasirinkime, nes atėjau išbandžiusi mitybos planą.”

Rūta

“Dalis manęs anksčiau buvo didelė skeptikė, dabar galiu drąsiai pasakyti, kad nesigailiu nė kruopelės, kad čia esu.

Palaikymo daug daugiau nei tikėtąsi, kartais nespėju net perklausyti ir vis nutraukiu klausymą, išklausau per kelis kartus, o dėmesys visiškai tas, kokio čia mums visoms reikia.

Džiaugiuosi, kad vis dažniau randu priežastį, kodėl noriu apsiryti, kad iš mano kalbos iškrito tokie žodžiai: kvaiša, stora karvė, nevykėlė, idiotė ir t.t. Tiesą pasakius, dabar baisu net tokius sau ištarti ar pagalvoti – parašiau ir baisu net perskaityti. Kaip džiaugiuosi, kad to nebeliko!”

Indrė

“Džiaugiuosi, kad esu čia. Man labai svarbu kad čia (ko aš nesitikėjau ir buvau skeptiškai nusiteikus) yra labai palaikančios ir „fainos” merginos. Smagu kai tave palaiko ir užjaučia, jautiesi tarp savų. Palaikymas super!”

Nijolė

“Esu labai patenkinta savo pasirinkimu.

Palaikymas ir dėmesys tikrai daugiau nei tikėjausi. Vien tai kiek laiko skiri atsakymų pasiruošimams ir tikrai išsamiai ir giliai analizuoji ir patari – labai maloniai nustebino. Esu dėkinga tau už tai. Apsirijimo epizodų šiuo metu nėra.”

Viktorija

“Ieva, dėkoju tau už tas nepakartojamas 7 savaites su tavimi. Tiek daug žinių suteikei, kad net įsivaizduoti negalėjau. Ėjau į šia grupę su baime, tiesą pasakius labai skeptiškai žiurėjau į tai ir nemaniau, kad kas gali man padėti, nes buvau labai nusivylusi savimi savo pastangom ir t.t.  Niekada šioje grupėje neminėjau, kad turiu bėdų su vėmimu (bulimija), bet per šią programą ir po jos visa liko už nugaros… Nesakau, kad aš jau sveika liekna, bet mano pasąmonę pakeitėt.

Ačiū Jums, kad Jūs esat ir padedat tokioms kaip aš.”

Ingrida