ATSILIEPIMAI

Įvairių lieknėjimo istorijų esate turbūt skaitę daug, bet stabtelkite ir čia.

Mano klientės atvirai pasidalino, ką joms suteikė ir kaip padėjo mano mitybos programa.

Giedrė: - 6kg. Tikslas jau visai arti!

Sveiki,mano vardas Giedrė. Noriu Jums papasakoti savo lieknėjimo istoriją:)

Pradėsiu turbūt labai standartiškai. Niekada nebuvau itin liekna, tačiau antsvorio irgi niekada neturėjau.Tiesiog būdama paauglė nusprendžiau, kad noriu tapti liekna. Pradėjau stebėti itin plonų draugių maisto kiekius ir pati stengiausi taip pat maitintis, t.y. normuoti maistą. Ir man tikrai pavyko numesti apie 8kg. Kaip dabar pamenu, būdama vienuoliktokė aš svėriau 48 kg, mano ūgis – 161cm. Buvau be galo laiminga. Daugelis ėmė klausinėti kaip aš taip sugebėjau sulieknėti ir aš pilna pasitenkinimo savimi “konsultavau” interesantes. Nepagailėdavau komentarų, kad valgau ir saldainius, žodžiu nevengiu saldumynų. Na ir taip “konsultuodama” aš vėl pradėjau stambėti, tačiau niekada neleidau sau priaugti daugiau nei 5kg. Tuoj imdavausi griežtų taisyklių ir man pavykdavo vėl atsistoti į savo vėžes. Pastovumo tikrai nebuvo, greičiau taip ir svyruodavo mano mityba nuo atsipalaidavimo iki griežtų apribojimų. Bėgant metams darėsi vis sunkiau suvaldyti svorį, o 2 gimdymai, savaime aišku, paliko pėdsakus.Taigi, nenorėdama visiškai ištešlėti ėmiausi laikytis pačių įvairiausių dietų. Aš net gėriau vaistus, kurie turėjo man malšinti apetitą.

Kurį laiką tikėjau jų veiksmingumu, tačiau labai greit paaiškėjo, kokios baisios gali būti tų vaistų vartojimo pasekmės. Mečiau tuoj pat. Su dietomis žinoma ilgai “draugavau” ir šiaip atidžiai stebėjau visas naujoves susįjusias su lieknėjimu. Beveik visas išbandžiau ir eilinį kartą nusivildavau, nes visa tai labai laikina: numetu 2 kg, o priauga jau visi 4kg. Tikrai pradėjau smarkiai depresuoti dėl vis didėjančio svorio, ėmiau nebemėgti fotografuotis, o jei kas netyčia nufotografuodavo, prašydavau, kad tuoj ištrintų, nes nei pati norėjau žiūrėti į nuotrauką, nei norėjau, kad kiti mane tokią pamatytų. Žodžiu ėmiau savęs gėdytis. Maža to, tiesiog ėmiau savęs nebekęsti, vengiau pasiūlymų susitikti pirtelėse, užsidariau nuo visų. Viduje labai išgyvenau dėl to, nes esu labai mėgstanti kompanijas ir pasisėdėjimus gerų draugų kompanijoje.

Taip eilinį kartą skaitinėdama internete lieknėjimo naujoves perskaičiau Ievos Gerčienės kvietimą “Lieknėti Paskutinį Kartą”.

Prisipažinsiu paskaičiau ir nesusidomėjau. Kaip taip gali būti „paskutinį kartą”, jei aš jau daug metų bandau ir niekaip nepavyksta. Nepatikėjau, nors mintyse vis sukosi, kas čia per dalykas, gal tikrai labai veiksminga… Taigi lygiai po metų aš vėl grįžtu prie jau skaitytos informacijos ir, jau daug nesvarstydama, o tiesiog be galo norėdama keisti savo gyvenimą, savo savijautą aš paprašiau Ievos man padėti.

Taigi, tikrai greit susikalbėjome ir labai neužilgo susitarėme pirmai konsultacijai. Iki šiol esu dėkinga likimui, kad susipažinau su šia ypatinga moterim, nes jau nuo pirmos konsultacijos aš tiesiog pasikraudavau tokios pozityvios energijos ir stipraus palaikymo. Labai lengvai laikiausi jos nurodymų, nes visos konsultacijos buvo labai konkrečios, aiškios, susistemintos. Tereikėjo tik keisti savo senus mitybos įpročius ir pradėti ugdyti naujus, kurie tikrai greitai ėmė duoti rezultatų. Visų pirma aš labai pamėgau sportą, supratau jo reikšmę mūsų organizmui ir bendrai savijautai. Aš pasirinkau važiavimą dviračiu ir galėčiau valandą kalbėti apie tai, kokį aš patiriu malonumą juo važiuodama, kaip pailsi mano smegenys, tiesiog atsišviežinu pilna šito žodžio prasme. Nuostabu! Nepakartojama! Mitybos ypatingai keisti nereikėjo, tiesiog supratau, kad mūsų organizmas nėra šiukšlių dėžė, į kurią krauname bet kiek ir bet kokio maisto. Save turime mylėti ir maitintis tik saikingai ir sveikai, o organizmas labai greitai mus apdovanos gera savijauta ir mažėjančiu riebalų sluoksniu. Taigi, konsultacijų metu gaudavau labai daug naudingos informacijos, kurios pagalba aš atsikračiau 6 kg. Buvau įspėta apie galimus “paklydimus”. Neišvengiau jų ir aš, tačiau nesustojau, nes buvau labai stipriai palaikoma ir tas mažas žingsnelis atgal, tikrai buvo skirtas ne viską mesti, o atsispirti ir eiti pirmyn. Šiandien aš tik Ievos pagalba įgudau saikingai ir sveikai maitintis, save mylėti ir prižiūrėti, esu labai laiminga! Mano tikslas dar nėra pilnai pasiektas, bet aš net neketinu sustoti, nes jau žinau kaip reikia maitintis, svoris ne tik kad neaugtų, bet ir kristų.

Visos moterys, merginos, o gal net ir vyrukai, kurie nesate patenkinti savo svoriu, neišeina sureguliuoti savo mitybos, galite drąsiai kreiptis Ievos pagalbos Ji tikrai gali padėti susitvarkyti visuose šituose klausimuose. Aš esu labai patenkinta ir laiminga, kad mano problemų ėmėsi spręsti tokia maloni, komunikabili, kompetetinga, savo darbą išmananti mitybos specialistė. Nuožirdžiai linkiu jai toliau dirbti savo mėgiamą darbą. Ačiū!

Raimonda: - 10kg. Lengvai, paprastai, nieko sau nedraudžiant.

Esu dviejų žavių dukryčių mama. Visada buvau liekna. Šiek tiek pilnėti pradėjau prieš pirmąjį nėštumą, nelabai tuo džiaugiausi, bet nieko ir nedariau. Abu nėštumai šiek tiek paliko papildomų kilogramų, jie pradžioj tirpdavo labai greitai, kadangi pirmus pora mėnesių labai jau stengdavausi žiūrėti ką dedu į burną – virta mėsa liesa, be padažų, košė virta vandenyje ir pan. – viskas, kad tik pilvelio nepūstų mažylėms. Po to po truputį pradėdavau atsipalaiduoti (pasilepinti) ir viskas sugrįždavo. Tie papildomi kilogramai po nėštumų taip ir pasiliko. Kurį laiką laikėsi stabilus svoris (žinoma su tais priaugtais kilogramais). Pradėjus dirbti prasidėjo kavutės su sausainiais, saldainiais, be to darbas sėdimas, tad svoris pradėjo augti. Prieš 1,5 metų pastebėjau, kad ne į visas kelnes telpu, bandžiau lankyti Zumba aerobiką, bet pokyčių nepastebėjau, nes mitybos nesižiūrėjau. Dietomis niekada nesižavėjau ir joms nesiryžau. Taip viską ir palikau,o kilogramai toliau sėkmingai augo.

Galiausiai sugedo svarstyklės, tad iš vis buvo ramu, kol neprireikė suknelės sesers vestuvėms praėjusią vasarą. Tada susirūpinau, kad nebetelpu į savo dydžio drabužius, tačiau vis dar nesiėmiau jokių priemonių. Rudenį tilpau tik į vienas kelnes iš savo garderobo. Vyras, kuris šiaip niekada nereiškė jokių priekaištų mano figūrai pradėjo ragint pasižiūrėti į save kaip atrodau. Pradėjau ieškotis informacijos internete apie mitybą, nuo gausybės informacijos susisuko galva. Tuomet nusprendžiau kad reikia man įsigyti mitybos planą. Tam reikėjo visos krūvos duomenų ir žinoma svorio. Taigi nusipirkau naujas svarstykles ir ištiko šokas – per dvejus metus darbe priaugau 10kg prie ir taip jau turimų papildomų kg. Mitybos plano laikiausi dvi savaites,tai  buvo tiesiog nepakeliama man. Maistas neskanus, dar viską svert ir tarpus tarp valgymų skaičiuot. Totalus košmaras. Tuo pačiu ir sportavau. Nors atsikračiau 2kg per tas dvi savaites, tačiau man buvo per didelė „kaina“ ir jaučiau, kad ilgau nebegaliu taip. Pradėjau ieškotis informacijos apie psichologinę lieknėjimo pusę – kaip įveikti save. Ir tada atradau Ievos blogą.

Pora dienų skaitinėjau straipsnius ir žiūrėjau jos video įrašus. Kol galiausiai nusprendžiau išbandyti jos siūlomą programą. Greitai susiderinome laiką ir jau po pirmos konsultacijos pasijaučiau geriau. Tarsi koks akmuo nusirito, pirmas dienas dar bijojau padėti maisto svarstykles į šalį, kad nepersivalgyčiau, bet pamažu įsidrąsinau. Šią programą galėčiau palyginti su mokymusi vaikščioti. Ieva tave paima už rankos tarsi mažą dar nevaikštantį kūdikį ir žingsnelis po žingsnelio moko žengti žingsnelius tikslo link. Nebara už suklupimus, vėl tiesia ranką ir rodo kaip žengti toliau. Galiausiai pajunti, kad jau gali eiti pati. Pradžioj nedrąsiai, bet gana greitai eini tvirtais žingsniais savo tikslo link. Su Ievos pagalba atsikračiau 10kg gana lengvai ir paprastai, tiems 2kg, kuriuos atsikračiau su mitybos planu, reikėjo žymiai daugiau pastangų ir kiek patyriau kančių – tiesiog vyko kova su savimi. Ievos dėka supratau, kad kovoti su savimi nereikia, reikia save mylėti tokią, kokia esi.

Ievos dėka pakeičiau savo požiūrį į maistą ir išmokau valgyti, o ne ryti. Nedraudžiu sau nieko. Suvalgau ir torto gabalėlį ir šokolado neatsisakau, žinoma ne kasdien. Svarbiausia, kad nereikia jaustis „balta varna“ svečiuose, nes kai laikiausi mitybos plano net nenorėjau eiti į svečius – galvodavau „o ką gi aš ten valgysiu“.

Labai džiaugiuosi atradusi Ievos programą „Lieknieju paskutinį kartą“. Gautos rekomendacijos tapo mano gyvenimo dalimi ir tikiu, kad toliau sėkmingai jų laikysiuosi ir greitai pasieksiu savo tikslą.

Raimonda

Sigita: - 15kg. Be kalorijų skaičiavimo ir džiaugiantis kiekviena diena.

MOTERISĄNeseniai mano dukra man pasakė: Mama, visai nebijau pasenti, nes pažiūrėjus į tave, man atrodo, kad gyvenimas nuo penkiasdešimties tik prasideda. Išties, rugpjūtį man sueis penkiasdešimt dveji.

Nuo vaikystės buvau labai stambi. Jau septintoje klasėje perlipau devyniasdešimties kilogramų ribą. Kompleksavau ir gėdinausi savo išvaizdos, tačiau visi aplink, net gydytojai, teigė, kad toks mano likimas, tokia genetika, ypatingai stambūs kaulai ir t.t.
Priėmiau tai kaip neišvengiamybę, nes juk geriau iš viso turėti kojas, nei sėdėti neįgaliojo vežimėlyje.

Taip mano svoris pasiekė 132 kg, o aš save toliau guodžiau – kalta genetika. Kaip tik tuo metu sėdimą darbą pakeičiau į  darbą “ant kojų”. Buvo taip sunku, kad maniau, jog teks darbą mesti, bet  per pusę metų, dėl pasikeitusio darbo pobūdžio mano svoris sumažėjo iki 115 kg ir išsilaikė keletą metų. Tačiau sumažėjus fiziniam krūviui mano svoris vėl pradėjo augti. Pasiekiau 127 kg ir supratau, kad jei nieko nedarysiu, manęs laukia mano tėčio likimas – jis pasiekė beveik 200 kg ribą ir mirė nesulaukęs nė šešiasdešimties.

Supratau, kad judėjimas ir maisto kiekio reguliavimas gali įtakoti svorį, todėl (iš kart po Naujųjų Metų) susiradau internete kalorijų skaičiuoklę, nusipirkau svarstykles maisto svėrimui ir pradėjau savo lieknėjimo kelią. Kiekvieną maisto trupinį stropiai dėjau ant svarstyklių , svėriau, užrašinėjau ir kas vakarą suvedusi internete rastoje kalorijų skaičiuoklėje registravau savo suvartotą maisto kiekį. Įsikibau į tas svarstykles, kaip į gelbėjimo liemenę, nes anksčiau gauti patarimai laikytis vienos ar kitos dietos man netiko. Pajėgdavau atlaikyti vos 2 – 3 savaites. Tuo tarpu lieknėdama šio metodo pagalba, galėjau valgyti ką noriu ar turiu,  svarbu ” tilpti” kalorijų kiekio normoje. Taip  per 3,5 mėn numečiau 12 kg, pasijutau žymiai geriau, nustojo graužti rėmuo, tapau judresnė, buvau laiminga vėl pasiekusi 115 kg. Tai buvo laimėjimas, tačiau per likusią metų dalį dalis svorio ataugo ir aš sekantiems naujiems metams pasiekiau 120 kg ribą. Taigi, po Naujųjų aš vėl ištraukiau svarstykles ir vėl ėmiausi darbo. Ir man pavyko – aš vėl numečiau 12 kg ir jau save sumažinau iki 108 kg, tačiau… pritrūko valios ir Šiuos Naujuosius metus pasitikau sverdama 116 kg.  Taip trečiąjį kartą susiradau svarstykles ir skaičiuoklę. Ir visai netyčia aptikau programos pavadinimą, kuris kaip magnetas pritraukė mano dėmesį. “Lieknėju paskutinį kartą” man nuskambėjo taip magiškai, kad pagalvojau, jog tikrai norėčiau tai daryti paskutinį kartą. Nutariau “surizikuoti”  ir pradėjau gilintis į Ievos rekomendacijas, išdrįsau pasipasakoti . Ir į kiekvieną klausimą gavau tikrai pagrįstą atsakymą ir patarimą. Jautėsi, kad žmogus dalija ne teorija pagrįstus patarimus, o žinodamas kaip jaučiasi tokie žmonės kaip aš. Pradžioje programos vis dar svėriau maistą, tačiau mintyse skambėjo Ievos komentaras – juk negali neštis svarstyklių eidama į svečius, negali visą gyvenimą sverti maisto, negali. Tačiau susigrąžinti kažkur prarastą sotumo jausmą nėra paprasta. Beja, tik susipažinus su programa sužinojau, kad alkio ir sotumo jausmas turėtų natūraliai reguliuoti suvartojamo maisto kiekį, nė nežinojau, kad tokį galiu turėti ir aš… Pagaliau pasirįžau apsieiti be svarstyklių. Atradau vandenį, vaisius daržoves ir juodą duoną, tik nepajėgiau pradėti sportuoti. Kaip pakaitalą sportui, įsitraukiau į visuomeninę veiklą, prisikūriau sau veiklos, kad nebūtų kada nuobodžiauti. Supratau, kad galiu save priskirti prie valgytojų iš nuobodumo grupei. Atsisakiau pyragėlių ir vaisvandenių, nes atkreipiau dėmesį, kad net tada, kai griežtai svėriau maistą negalėjau apsieiti be coca colos, o bandelės ar sausainiai dažnai tapdavo pagrindiniu patiekalu. Pradžia buvo nelengva, bijojau, kad jeigu neskaičiuosiu kalorijų, svoris nekris. Tačiau jis krenta, jau numečiau 15 kg. Pirmą kartą gyvenime suplakiau žaliąjį kokteilį ir internetu nusipirkau drabužį. Neperku bandelių ir pyragėlių. Ir  džiaugiuosi kiekviena diena, kurią man pavyko maitintis sveikiau nei anksčiau. Jau suprantu, kad rezultatai priklausys nuo to, kiek ilgai sugebėsiu laikytis rekomendacijų.  Nežinau ar man pasiseks pasinaudoti patarimu “sulieknėti ir pamiršti”. Graičiausiai dėl tos nelemtos genetikos man teks nuolat apie tai galvoti,  tačiau išties norėčiau lieknėti paskutinį kartą. To linkiu ir kitiems Ievos klientams.

Sigita

Inga: - 11,5kg. Sulieknėjau labiau, nei tikėjausi!

MOTRLabas rytas, Ieva,

turiu jums padėkoti, kad esate sukūrusi nuostabią lieknėjimo programą, pagal kurią lieknėjau neatsisakydama savo mėgstamų patiekalų ir savęs neprievartavau badavimu ir panašiai.
Nepamenu tiksliai, kuriame puslapyje, bet žinau, kad buvo nurodyta vienos moters nuoroda. Ją paspaudus radau nuorodą su jūsų video. Peržiūrėjus supratau, kad tai vienintelis būdas, kuris nereikalaus imtis tokių drastiškų priemonių, kuriomis naudojausi prieš tai.

Pirmiausia buvau išbandžiusi grikių dietą, bet ištempiau tik parą – negalėjau prisiversti kitą dieną jų valgyti. Antras bandymas buvo greipfrutų dieta. Su šia dieta įsigijau treniruoklį ir numečiau apie 8 kg. Šias dietas išbandžiau praėjus 8 mėn. po gimdymo. Ir tai buvo nuostabu, bet artėjant žiemos sezonui ir grįžus prie įprasto savo maitinimosi ir nejudraus ritmo (nesvarbu, kad treniruoklis buvo kambaryje) pusę svorio sugrįžo atgal.
Kitas dalykas, nuo kurio man krito svoris buvo vairavimo teisių laikymas. Kai nervinausi, nenorėjau tiek daug valgyti, kaip buvau įpratus. O vasaros metu ir troškulys didesnis, tai automatiškai vartojau didesnį kiekį vandens. Numečiau 4 kg. Ir vėl atėjo žiemos sezonas – šventė viena po kitos, vėl įprastas ritmas ir mano svoris grįžo atgal.
Štai atėjo 2012 vasara – odos problemos ir alergijų metas. Galvojau, kad užterštas mano organizmas, tad radau patarimų ne tik organizmui valyti, bet ir truputį sulieknėti. Tad trečioji išbandyta dieta – vienos dienos badavimas geriant tik vandenį. Ištvėriau. Kitas rytas buvo gana įdomus, atrodė, kad galėčiau dar dieną gerti tik vandenį, bet džiaugiuosi, kad pakako proto savęs taip nekankinti.
Ir ketvirtasis mano lieknėjimas ir mokymasis sveikai maitintis bei gyventi buvo jūsų sukurta programa – ”Lieknėju paskutinį kartą”. Jūsų programos net nėra ko lyginti su mano išbandytomis dietomis, nes ji nepalyginama su kitomis! Ji moko laiptelis po laiptelio kaip atprasti maitintis tokiu ritmu, kokiu mes buvome įpratę. Ši programa patiko, kad ne tik lieknėjau su ja, bet ir keičiau savo mąstymą apie save, apie maistą, pamėgau aktyvų gyvenimą.
Programa moko klausytis savo kūno signalų, atsikratyti kaltės jausmo, į savo paklydimus reaguoti kitaip, nei esu įpratusi. Patiko motyvacijos laiškas, ateities vizija. Juos skaitant nenori nuklysti nuo savo plano.

Džiaugiuosi pagaliau pasiekusi puikius rezultatus. Turiu omenyje ne tik sulieknėjimą, bet svarbiausia, kad išmokau sveikai maitintis ir reguliariai sportuoti.
Lieknėjimo planą pradėjau šių metų liepos 13d. Svėriau 73,5 kg. Liemuo – 90 cm, klubai – 105 cm. Spalio 13d. aš jau svėriau 64kg! Mano tikslas buvo per tris mėn. netekti 10 kg ir aš tai pasiekiau!!! Liemuo -71 cm, klubai – 96.5 cm. Skraidžiau su ta nuostabia mintimi kaip ant debesų sėdėdama, o nusiraminus vis mąsčiau, kaip nesuklupti. Nes dažnai būna, kad pasiekus atsipalaiduoji, tad baiminausi, kad taip nenutiktų.
Tada pradėjau galvoti, dėl ko siekiau išmokti sveikai maitintis ir sulieknėti. Siekiau to norėdama, kad atsikratyčiau savo alergijų ir odos problemų. Prisiminiau visa tai ir to pakako, kad kelčiausi ryte ir jausčiau tą nuostabų jausmą, kad esu sveika ir liekna:)

Tai, ko išmokau su šia programa nebuvo sunku laikytis. Dabar net ateityje neįsivaizduoju savęs maitinantis kitaip ar negyvenant aktyvaus gyvenimo. Juk mano mylimam kūnui tai didžiausia dovana! Praėjo dar mažai laiko, bet manau ir tikiu, kad šis naujasis mano gyvenimo būdas tęsis nauju ritmu!

Vakar buvo mėnesiukas, kaip baigiau naudotis 8 etapų rekomendacijomis ir maitinausi taip, kaip išmokau. Svarstyklės rodė dar mažiau – sveriu 62kg. Gal kiek sunerimau pamačius šiuos skaičius, bet po to pagalvojau, kad aš sveikai maitinuosi ir sportuoju reguliariai, ir tikrai nebadauju. Liemuo – 70 cm, klubai – 95 cm.
Džiaugiuosi, kad jūsų blog’o puslapyje yra gerų patarimų, kaip nepasiduoti rudeniškai depresijai ir sveikai maitintis rudenį.
Siunčiu jums foto, kaip atrodžiau prieš ir po.
Labai tikiuosi, kad iškilus neaiškumams galėsiu į jus kreiptis konsultacijos. Didelis ačiū jums.
Su pagarba, Inga Ž.

Dalia: - 12kg. Be maisto svėrimo, kalorijų skaičiavimo, savęs kankinimo.

Sveiki visi, kurie domitės šia programa. Net nežinau ar tai yra programa? Tai tiksliau gyvenimo būdas, kuris atsiranda po pokalbių su Ieva. Jei išbandysite, suprasit kodėl aš taip sakau. Ilgai nerašiau atsiliepimo, pagalvojau, kad turi praeiti susižavėjimas ir tada galėsiu ramiu protu parašyti savo nuomonę.

Kodėl aš pradėjau bendravimą su Ieva? Visą gyvenimą gyvenau turėdama antsvorį ir man buvo sakoma, kad aš turiu „apkūnumo“ geną, nes dauguma mano šeimos narių ir giminaičių yra apkūnūs. Žinodama, kad turiu tą „apkūnųjį geną“, aš visiškai nekankinau savęs įvairiomis dietomis arba maisto svėrimu (neturėjau tam laiko, daugiau turėjau veiklos nei bėgioti su svarstyklėmis ir sverti maistą). Niekaip savęs neįsivaizdavau einančios į draugų vakarėlius su lentele, kurioje surašytos maisto produktų kalorijos. Prisipažinsiu, kadangi nebuvau patenkinta savo masės indeksais, tai būdavo mėnesių kai aš nevalgydavau po 18 val. Na ir kas iš to, paskui svoris priaugdavo su pliusais. Visą laiką graužė nerimas dėl turimo viršsvorio. Buvo pradėjęs augti svoris dar daugiau. Perskaičiau internete apie Ievą, idėja buvo įdomi, bet vis nesiryžau imtis Ievos pasiūlymo. Abejojau kelis mėnesius. Po šiai dienai gailiuosi, kad veltui praleidau tiek laiko. Vieną dieną pasakiau sau: “STOP, reikia kažką daryti“. Parašiau Ievai, nuo tų savaičių ėmėme kartu „tirpdyti“ mano kilogramus, naikinti tą „apkūnumo geną“.
Labai lengva su Ieva bendrauti, ji turi atsakymus į įvairius klausimus, padeda susigaudyti įvairiose situacijose. Patikėkit, tai tikrai tapo gyvenimo būdu nei programa.
Kas skaitote mano mintis, galbūt galvojat, kad nieko taip keisti ir nereikės. Be abejo, daug kas keičiasi, bet keičiasi sąmonėje. Be viso to noriu pasakyti, kad šis naujas gyvenimo būdas yra:

Paprastas; Patogus; Praktiškas.

Supratau savo gyvenimo klaidas, pradėjau po truputį keisti savo gyvenseną, mitybą (be maisto svėrimo ir kalorijų skaičiavimų, be savęs terorizavimo dėl padarytų klaidų). Pasakykite, kokia dieta, koks medikamentų vartojimas ar kitas būdas Jums sako, kad „Metamas svoris – paskutinį kartą“. Tai reiškia, kad tam tikri įpročiai turi atsirasti visam gyvenimui. Ar Jums kas sako: „gersit tuos ar kitus priedus – visą gyvenimą ir tik tuomet laikysis norimas svoris“. Nors taip ir turi būti, jei naudojami kokie maisto priedai. Ievos programa yra gyvenimo būdas visam gyvenimui, be jokiu priedų, be jokio papildomo investavimo, tai remiasi gyvensenos ir požiūrio į maistą pakeitimu.
Seniau bijodavau artėjančių atostogų. Pergyvendavau, kad vėl parsivešiu papildomų kilogramų kraitelį. Dabar planuojame išvyką ir to laukiu kiekvieną dieną vis labiau, nes žinau, kad tikrai nebebus tų pridėtų kilogramų, o bus nuostabūs įspūdžiai iš kelionės. Aš tai tvirtai žinau po pokalbių su Ieva.
Taigi, kas abejojate, galit ramia sąžine prisidėti prie Ievos programos gerbėjų, prie „apkūnumo geno“ ir visokių kitokių sukurtų mitų naikintojų.
Sėkmės Ievai ir visiems, kurie jau gyvena pagal šias normas ir kurie ateis į mūsų būrį.

Dalia, 41m.

Aistė: - 3kg per “pavojingiausią“ laiką – atostogas!

Prieš du metus pagimdžiau sūnelį ir niekaip negalėjau atsikratyti priaugtų kilogramų. Iš viso priaugau 27kg. Pirmieji 20kg ištirpo gana greitai, pradėjus po truputį sportuoti ir bandant sveikai maitintis. Tačiau liko 7 kilogramai ir jų niekaip nesisekė atsikratyti. Su svoriu kovojau visą gyvenimą, esu išbandžiusi daugybę dietų, bet šįkart niekas nepadejo… Kokios dietos tik nepradėdavau laikytis, pradžia būdavo sėkminga, tačiau vėliau tie prarasti kilogramai su kaupu griždavo, tik dar labiau nuvarydami mane į neviltį.
Skaitinėdama “Edita” žurnalą internete suradau Ievos interviu ištrauką ir nusprendžiau aplankyti jos svetainę. Kadangi Ievos patirtis labai panaši į mano, nusprendžiau, kad čia bus paskutinis kartas kai kišu pinigus į kokią nors su lieknejimu susijusią veiklą ir nusprendžiau investuoti pinigėlius į jos sukurtą 8 savaičių programą.

Esu išbandžiusi daugybę dietų: Atkinsono (man ji buvo veiksminga kai bandžiau patį pirmą kartą, tačiau vėliau nebeveikė), kopūstų, Kremliaus, Delčios, baltymų ir t.t. Deja, šios dietos veikia tik trumpą laiką. Tų reikalavimų neįmanoma laikytis pastoviai, todėl, baigus laikytis dietos, visi kilogramai grižta. Ievos sukurta programa visiškai skiriasi nuo bet kokių dietų, nes tai nėra kažkokio specialaus maisto vartojimas, kalorijų, taškų ar riebalų skaičiavimas.
Programa visiškai pateisino mano lūkesčius, as jos laikiausiu “sunkiausiu” laiku. Taip vadinu vasaros ir atostogų periodą, kuomet anksčiau dažniausiai svorio priaugdavau, o dabar numečiau 3 kg per visą programos laiką. Nors ir atrodo, kad tai nėra daug, tačiau buvo visokių nuklydimų ir, kaip jau minėjau, buvo vasaros metas – neatsisakydavau nei porcijos ledų, nei pyragelių, nei kokių kitų skanėstų. Žodžiu, tikrai nebadavau. Jei būčiau sąžiningai laikiusis visų reikalavimų, manau, kad būčiau numetusi 5-6kg.
Rekomendacijų nėra sunku laikytis, bet tiesa ta, kad reikia skirti laiko darbui su savimi. Savimotyvacijos bei kiti mąstymo koregavimo pratimai tikrai užtrunka laiko. Na bent jau man neišeidavo jų daryti “prabėgom”. Bet aišku, kad visa tai yra naudinga laiko investicija ir pastangos tikrai atsiperka.
Dabar jau baigiau programą ir rekomendacijų laikausi savarankiškai. Manau, kad pabendravus su Ieva ir išėjus šitą 8 žingsnių kursą, man yra daug lengviau laikytis rekomendacijų nei būčiau viską dariusi pati (be konsultacijų, tik perskaičiusi medžiagą). Aistė, 28m.

Jurgita: - 8kg. Tikslas pasipuošti bikiniu ir būti liekna gražia mama pasiektas!

Niekad nesilaikiau jokių ypatingų dietų, nes didžiąją dalį gyvenimo buvau patenkinta savo išvaizda bei svoriu. Prieš keletą metų gydytojai man nustatė epilepsiją ir paskyrė stiprių vaistų, kurių galimas šalutinis poveikis – svorio didėjimas. Tas galimas poveikis man ir pasireiškė. Per trejus metus pasunkėjau dešimčia kilogramų. Vis dažniau ėmiau piktintis tuo, ką matau veidrodyje ir svarstyti kaip čia taip apsileidau ar pakeista šalis, kurioje gyvenu, padarė savo. Kartą sudėjau pliusus ir minusus, pakalbėjau su savo epileptologu ir paaiškėjo, jog svoris iš tiesų paaugo nuo vaistų. Ėmiau maitintis sveikiau, buvau pradėjusi sportuoti, tačiau nei gramelis nejudėjo iš vietos. Tiesa, daugiau nebepilnėjau, bet ir nelieknėjau. Kartą nutariau pažaisti – pirmą sykį gyvenime laikytis dietos. Tai buvo vadinamoji Greipfrutų dieta. Jos buvo galima laikytis tik savaitę, tačiau žadama, jog po savaitės galima netekti 3 – 4 baisiųjų kilogramų. Taip ir nutiko, netekau 3kg, neslėpsiu – nustebau. Žinoma, nustojus kasdien valgyti greipfrutus, mielieji mano 3 draugužiai sugrįžo namo, laimė, neparsivedė papildomų draugų. Kurį laiką to nepastebėjau, tačiau, kai ėmė strigti džinsų užtrauktukas, supratau, kad kažką derėtų keisti. Kaip tik tuo metu atsitiktinai perskaičiau interviu su Ieva Gerčiene. Susidomėjusi panaršiau jos tinklalapyje ir pamaniau – “velnias neims, reikia pabandyti”. Išdėsčiusi jai savo ligos ir menkų pastangų istoriją laukiau tik vieno – jog ji nesutiks su manimi dirbti, nes man svorio priaugo ne nuo riebaus maisto ar pyragaičių, tad situacija, turbūt, neįprasta. Laimei, Ieva sutiko pagelbėti.
Nuo pirmosios konsultacijos gavau iš jos būtent tai, ko ir tikėjausi – stiprų psichologinį poveikį bei menkutes rekomendacijas mitybos keitime. Suvokiau, jog iš tiesų mano mityba nebuvo jau tokia nekaltutė, kokia aš ją laikiau. Netikėjau, kad valgau tiek daug to, ko man visai nereikia, nežinojau, kad nevertinu savęs taip, kaip derėtų ir apskritai, kad nemyliu buveinės, kurioje, deja, įsitaisiau visam gyvenimui. Ieva paaiškino, kad norint sulieknėti pirma reikia pamilti savo kūną – susidraugauti su juo. Kiekvienu grameliu, kiekvienu išsikišimu, akių spalva ir nosies forma. Kūnas yra mūsų draugas, ne priešas, o mes draugams juk duodame viską, kas jiems naudinga bei sveika, tik priešui galėtume girdyti nuodus kasdien. Tad iš pradžių pamilau savo kūną, tada iš Ievos išgirdau, kad programoje nebus jokių “draudžiama” bei “leidžiama”. Pamaniau – “šaunu, valgysiu viską, kas tilps į burną, o Ieva man “išplaus smegenis”, tad lieknėsiu savaime”. Kuomet pradėjome bendrauti, supratau, kad to nebus – aš tapau savo kūno vairuotoju, o Ieva – šturmanu. Ji nieko man nedraudė, aš laikiausi rekomendacijų, tačiau neretai ir paslysdavau. Neslėpsiu, nusižengusi kuo greičiau norėjau pasisakyti Ievai, nes tikėjausi, jog ji supyks ir pabars, kaip išmintinga mama pasakydama, jog siaubingai pakenkiau sau, daugiau taip daryti negalima. O ji taip niekad ir nepyko, mat, gyvenime būna ir sunkių akimirkų bei klaidų.
Negaliu lyginti Ievos programos su kitomis savo išbandytomis, nes jų paprasčiausiai nebuvo. Mano lūkesčius programa pateisino vien tuo, kad pakeitė mano įsisenėjusį požiūri, jog stambėju nuo vaistų. Pasirodo, ir tai galima reguliuoti. Ieva minėjo, kad per mėnesį sveika netekti vieno kilogramo bei po centimetrą nuo šonų ir kitų kūno vietų. Labai keista, bet praktiškai nesistengdama, kas mėnesį ir numečiau po tą vieną kilogramą bei vieną centimetrą. Tiesa, nuo liemens per mėnesį netenku po du centimetrus, o tai ir yra vieta, kurią labiausiai norėjau dailinti. Mano mąstymo įpročiai pakito iš esmės. Nesu tikra ar tai susiję, tačiau tapau moteriškesnė. Turbūt todėl, kad valgymą, kuomet jo nenoriu, Ieva liepė pakeisti įdomia veikla. Tai aš ir pakeičiau: nagų lakavimu, plaukų dažymu, vonios procedūromis, kūno priežiūros malonumais. Mano mylimasis kūnelis kasdien tampa ne tik lieknesnis, bet ir švelnesnis, dailesnis, spalvingesnis…
Rekomendacijų kokybė buvo itin gera. Man Ieva tapo tarsi draugė, su kuria prie arbatos aptarinėjami moteriški reikaliukai. Manau, pasiilgsiu pokalbių su ja. Man visad buvo įdomu, ką valgau (jei neminėčiau savaitgalinių picų ar žemaičių blynų), tačiau ne itin domėjausi tuo, KAIP aš viską valgau, ką jaučiu valgydama, kaip dažnai tiesiog suryju viską, kas lėkštėje ir paklausta net nepasakyčiau, kokių prieskonių būta patiekale. Bijausi, kad ateityje galiu pamiršti save motyvuoti ir klausytis kūno signalų, tad galiu sustoti lieknėti, tačiau Ieva patikino, jog bet kada galiu kreiptis į ją, jei sušlubuotų mano žinios, kurias įgijau konsultacijų metu. Man būtų didžiulė gėda prisipažinti, kad pamiršau tai, ko ji mane mokė ir dar žinau, kad ji nepyktų, todėl visaip kaip stengsiuosi nepamiršti nei vienos konsultacijos.
Laikytis rekomendacijų buvo paprasta kaip du kart du, tačiau strigo vienas dalykas – sportas. Nemėgau jo nuo mokyklos laikų, neturiu mėgstamos sporto šakos, nemėgstu judėti ir, apskritai, esu tinginė, tačiau Ieva papasakojo kaip galima smagiai judėti net būnant tinginei ir man visai gerai sekasi tai daryti iki šiol.
Nematau didelių pastangų, kurias įdėjau į šį mažą naują savo projektėlį kūną, tačiau rezultatai jau bado akis man pačiai. O ir smegenų veikla suaktyvėjo – myliu tą miegmaišį, vadinamą kūnu, su kuriuo nubundu ir užmiegu. Visada gera išmėginti naują dalyką, aš išmėginau ir, manau, jis taps mano hobiu, kurį pavadinčiau “Vieninteliu ir nepakartojamu individo kūnu”.Sigutė LimontaitėMano komentaras: Tik norėjau trumpai pakomentuoti apie Sigutės lieknėjimo tempą. Tikiu, kad daug kam vienas kilogramas prarasto svorio per mėnesį gali atrodyti labai mažai. Tai, kokiu tempu lieknėsite, labai priklauso nuo to, kiek kilogramų reikia numesti. Sigutei jų reikėjo numesti visai nedaug, todėl prarasti 1-2 kilogramus per mėnesį, jos atveju buvo idealu.
Dar kartą ačiū už parodytą pasitikėjimą ir tokį išsamų atsiliepimą. Didžiausios sėkmės!

Deimantė: 1 dydžiu mažesni drabužiai. Pasikeitė mąstymas ir mitybos įpročiai.

Su nepageidaujamais kilogramais kovojau visą gyvenimą. Jau nuo mažų dienų man buvo teigiama, kad esu stambaus sudėjimo ir, kad kitaip negali būti. Niekada tuo nenorėjau tikėti, todėl ėmiausi įvairiausių būdų, kad tai paneigti.
Įvairiausios dietos, kurios ateidavo į madą, tapo mano kasdienybės dalimi. Įvairiausi preparatai, tabletės taip pat buvo mano išbandyti. Buvo nemažai ir badavimo dienų. Po visų išbandytų būdų rezultatas buvo, tačiau labai laikinas. Visas nenorimas svoris sugrįždavo dar ir su papildomais kilogramais. Nei vienas būdas, kurį išbandžiau, nepakeitė nei mano mąstymo, nei mitybos įpročių. Visi būdai teigė, kad NEGALIMA to ir ano, ir t.t….
Ievos programa “Lieknėju paskutinį kartą” man atvėrė naujas duris į kelią, kuriame aš pagaliau esu laisva nuo lieknėjimo. Aš pagaliau galiu mėgautis maistu. Maistas tapo “kuru” mano kūnui. Nuo šiol nebevalgau iš nuobodulio, o valgau tada, kai esu alkana.
Lieknėjimo programa bei konsultacijų kokybė visiškai pateisino mano lūkesčius. Esu labai patenkinta pasiektais rezultatais. Vos per nepilnus porą mėnesių sumažėjau vienu drabužių dydžiu ir pasikeitė mano mąstymas bei mitybos įpročiai.
Laikytis rekomendacijų visiškai nėra sudėtinga. Net neabejoju savo sėkme ir ateityje, nes pasikeitus mano mąstymui, automatiškai pasikeitė ir mitybos įpročiai. Nuo šiol aš myliu savo kūną ir noriu duoti jam tik tai, kas geriausia.Deimantė, 26m.

Lina: - 5kg. Džiugina ne tik mažėjantis svoris, bet ir pasikeitęs mąstymas.

Sveiki, mano vardas Lina ir aš esu Ievos gerbėja!
Trumpai apie save. Nesu naujokė svorio metimo srityje, tai darau visą savo gyvenimą. Supuosi sūpynėse – tai aukštyn, tai žemyn. Prieš 3 metus buvau sėkmingai atsikračiusi viso savo antsvorio, kurio buvo tikrai nemažai – apie 25kg. Bet… kaip jau ir aišku turbūt, kadangi aš čia rašau, beveik visą jį ir susigrąžinau. Tiesą sakant, mano pačios lieknėjimo būdas nebuvo kažkokia ypatinga dieta, kurių aš niekada negalėdavau laikytis ilgiau nei 2 dienas. Tai buvo saikingo valgymo ir fizinio aktyvumo „dieta“. Valgiau viską ką norėjau, bet su saiku. Pasiekusi savo tikslą, tiesiog užmigau ant laurų.
Atrodė, viską aš žinau, kaip ir ką reikia daryti, viską galiu, viską moku, nes tikrai labai daug domiuosi, skaitau šia tema. Ir pamažu, šventė po šventės…20kg grįžo! Niekaip negalėjau suimti savęs į rankas, patekau į uždarą ratą, iš kurio niekaip neradau išėjimo. Ir taip beieškodama ir besidomėdama, internete atraudau Ievos blog‘ą, kuris mane taip sužavėjo, kad vien blog‘o man užteko 10 dienų laikytis patarimų ir atsikratyti 2kg, bet ir vėl paslydau…

Taip pradėjome bendrauti su Ieva, pats bendravimo būdas man labai tiko ir patiko. Viskas vyksta Skype‘u, nereikia niekur važiuoti, eiti. Po konsultacijos gauni santrauką e – paštu. Ši konsultacijų medžiaga tapo mano kasdienine knyga. Pati lieknėjimo programa labai nuosekli ir gerai „išgyventa“. Ievos konsultacijų dėka supratau, ką dariau ne taip, ką daryti, kad vėl grįžti į savo išsvajotąjį dydį. Rezultatais esu labai patenkinta, ne tiek numestu svoriu, kiek mąstymo pasikeitimais. Mano pasiekti rezultatai per 2 mėnesius yra 5kg. Atrodo nedaug, bet reikia prisipažinti, kad buvo dienų, kai nesilaikiau nurodymų. Svarbiausia, net ne tai ,kiek numečiau, bet kad sugebėjau grįžti į programą po nukrypimų. Rekomendacijų laikytis nėra sudėtinga, bet svarbiausia yra suprasti, kad kiekvienos dienos darbas yra labai svarbus siekiamam rezultatui. Šiandien nežinau geresnės programos lieknėjimui nei ši. Laikausi jos jau 2 mėnesius ir tikiuosi laikytis visą savo gyvenimą, bent jau pagrindinių principų.
Norėčiau labai padėkoti Ievai, man buvo labai malonu ir įdomu su Jumis bendrauti. Aš labai džiaugiuosi atradusi Jus, nes Jūsų dėka aš atradau save iš naujo!
Ačiū už viską!

Lina, 40m

Laima: - 8kg. Neliko netinkamų įpročių.

Esu trijų dukrų mama ir turiu anūkėlį. Nuo pat mažens buvau apvali. Bebaigiant vidurinę lašinukai kaip ir nutirpo, bet po to gimė dukrą, po jos – antra. Svoris labai svyravo. Pavykdavo sulieknėti, bet po kurio laiko kilogramai grįždavo. Domėjausi viskuo kas susiję su svoriu. Kartais skirtingos dietos ir skirtingi požiūriai į jas išmušdavo iš pusiausvyros. Dar nebaigus vienos, griebdavausi kitos. Prieš keturis metus, gimus pagrandukei, priaugau nemažai svorio. Vėl bandžiau jį mažinti. Laikiausi dietos ir sportavau. Per labai trumpą laiką numečiau 10 kg. Galiausiai pasiekiau savo norimą svorį. Užleidau sportą, po truputį grįžau prie senųjų įpročių ir svoris ėmė kilti. Dar bandžiau kažkaip su tuo kovoti, bet nesisekė. Protas sakydavo viena, o darydavau kita. Galiausiai pradėjau galvoti, kad reikėtų įsigyti reikiamo dydžio rūbus ir nesukti galvos, tačiau su ta mintimi negalėjau susitaikyti. Ir tada į rankas pakliuvo laikraštis su Ievos straipsniu. Internete skaičiau jos istoriją ir patarimus kelis kartus ir nutariau pabandyti. Esu labai patenkinta jos konsultacijomis. Informacijos įvairios turėjau nemažai, bet nemokėjau jos pritaikyti realybėje. Ji užvedė ant reikalingo kelio. Rekomendacijų laikytis buvo pakankamai lengva. Džiaugiuosi savo pasiektais rezultatais. Per 2 mėn. atsikračiau 8 kg. Pradėjau labiau save lepinti. Pasidarau įvairių procedūrų veidui, kojoms ir rankoms. Anksčiau teisinausi laiko neturėjimu. Bet greičiausiai trūkdavo ne laiko, o noro. Juk kai apsivalgai, tai tik ir norisi gulėti ant sofutės ir dar ką nors pakramtyti. Daug buvusių įpročių tiesiog dingo iš mano dienos. Anksčiau to net nebūčiau galėjusi įsivaizduoti. Atradau daug naujų produktų. Taigi esu energinga, džiaugiuosi gyvenimu ir lieknėju toliau. Ievai linkiu kuo didžiausios sėkmės, o visoms abejojančioms siūlau išbandyti jos siūlomą lieknėjimo būdą. Sėkmės!

Laima 42m.

Rasa: - 20kg. Be stresų ir dietų.

Palieku atsiliepimą Jums mielosios, kurios dar tik ieškote ir neapsisprendžiate, kaip save pagražinti ir kiekvieną dieną vis labiau save įsimylėti. Kartu linkiu sutikti savo kelyje tokių nuostabių žmonių, kaip Ieva, kuri  prisidėjo prie mano svajonės “sulieknėti  visam laikui“ išsipildymo.

Jau paauglystėje pradėjau pirkti vis didesnius ir platesnius rūbus, kad tik kuo mažiau matytųsi „gelbėjimosi ratai“. Mokykloje vadindavo „bulkute“, vėliau atsirado paguoda, kad pas mus giminėje visi stambaus sudėjimo ir visa kita… Tada gimė vaikai vienas po kito ir vėl prisidėjo kilogramų. Bėgo metai, o su jais didėjau aš. Vartydama albumą mieliau žiūrėdavau ankstesnes foto, o paskutiniais metais, net nesifotografuodavau.

Ir supratau , kad reikia kažką daryti. Pirmiausia, pasirinkau lengviausia  kelią: piliulės, arbatos, laisvinamieji, kokteiliai, papildai. Oi kiek pinigėlių išleidau, net baisu pagalvot! O nauda trumpalaikė ir vėl viskas grįždavo su kaupu atgal.

Antras bandymas – pradėjau sportuoti ir laikytis dietų. Kokias tik rasdavau visas išbandydavau. Jos trukdavo iki mėnesio, bet paskui vėl prie seno. Šiuo periodu labai įsimylėjau saldumynus, nes nuolat trūkdavo energijos. Iš šio etapo man patiko sportas.

Trečia, kadangi jau sportavau( lankiau aerobika) pradėjau –žiūrėti ką valgau  su kuo, kaip derint, gert vandenį, sumažinau porcijas. Rezultatas matėsi. Skraidžiau kaip ant sparnų, kai aplinkui visi žarstė tik komplimentus, tik… štai gera žinia – vėl laukiuosi. Na ką vėl prie seno. Juk laukiesi, tai reikia valgyt kuo daugiau ir skaniai.

Ketvirtas lemiamas bandymas lieknėti skamba taip „Lieknėju paskutinį kartą“ Šituos žodžius užrašiau internete į paiešką ir ką jūs matot išmeta Ievos Gerčienės “Lieknėju Paskutinį Kartą” ką tik  „iškeptą“ elektroninę knygą. Iškart užsisakiau. Knygą gavau greitai ir puoliau su ja gyvent. Atsispausdinau, nes taip lengviau man skaityt ir galima pasižymėti. Tuo pačiu laikotarpiu su kolegėmis pradėjau vaikščioti po darbo vakarais po 1 h.

Skaičiau  knygoje nurodymus, vaikščiojau kasdien (išbandžiau šiaurietišką ėjimą su lazdom), pradėjau mylėti save su kiekviena diena vis labiau. Maistą rinkausi pagal save, savo norus. Vaizdas keitėsi su kiekviena diena, o svarbiausia, kad savijauta puiki.

Po metų sustojo kritęs svoris ir pasimečiau savo kelyje. Šį rūpestį puikiai padėjo išspręsti Ievos konsultacijų programa per „Skype“. Ji puiki konsultantė ir nuostabus žmogus. Man tereikėjo kelių jos atsakymų ir vėl viskas pajudėjo tolyn. Po konsultacijos dar ilgai jaučiu jos šilumą ir prisimenu jos patarimus. O tai suteikia jėgų  eiti pirmyn, o jei suklydai pradėti viską iš naujo.

Ir štai rezultatas: per 2 metus – minus 20 kg, be stresų, be dietų. Su savęs palepinimu ir kiekvienos dienos įsimylėjimas iš naujo .O kai mes esame laimingos – aplinkui visi kiti tampa laimingais.

Knyga „Lieknėju paskutinį kartą“ tapo  drauge, kurioje gali atrasti ką pamiršai ar kas neramina, o Ieva, kaip saugumo garantija į sėkmę, nes pasklydus kelyje ji tave nuveda ten kur suklupai. Ačiū. Tiesiog esu sužavėta Jumis ir Jūsų knyga. Myliu!

Rasa