fbpx
 

Aš tikrai žinau kaip Tu jautiesi

1 vasario, 2017by Ieva0

Praėjusią savaitę su viena iš savo klienčių turėjome gana emocingą sesiją Skype. Tai, apie ką kalbėjome, ją palietė iki graudulio. Man taip pat teko valdytis, kad nepravirkčiau. Abi pajutome, kad palietėme tai, kas greičiausiai jai ir trukdo lieknėti. Ir čia kalbu ne apie valios ir užsispyrimo trūkumą, bet apie įvairias vidines, psichologines bei dvasines kliūtis, kai atrodo, pati nesupranti kodėl sau vis neleidi sulieknėti, nuolat prisivalgai, nuolat sulaužai visus sau duotus pažadus gyventi sveikiau, maitintis saikingiau.

Dažniausiai tokie jautrūs momentai būna tas taškas, nuo kurio prasideda taip laukta ženkli teigiama transformacija.

“Ko gi čia graudintis kalbant apie paprasčiausią svorio metimą?” – paklaustų ne vienas. Ir man toks klausimas turbūt kiltų, jei nebūčiau su šia problema susidūrusi pati. Tik tas, kuris yra ilgai ir nesėkmingai kovojęs su antsvoriu, supras, kokiose emocinėse karuselėse tenka pasisupti. Nuo euforinės būsenos, kad galbūt jau suradai “tą“ būdą ir pagaliau lieknėji, iki visiško nusivylimo savimi ir beviltiškumo, kai matai, kad kontrolė vėl slysta iš rankų ir svoris auga.

Šiuo įrašu aš nedalinsiu jokių patarimų. Jeigu Tu jau ne vienus metus vargsti su antsvoriu, persivalgymais ir emociniu valgymu, aš tenoriu Tau pasakyti, kad Tu esi ne viena. Su Tavimi viskas gerai, Tu nesi keista ar bevalė. Tokių kaip Tu yra šimtai ir net tūkstančiai. Tiesą sakant aš tikiu, kad daugeliui antsvorio turinčių moterų tikrai neužtenka tiesiog „susiimti” – keisti mitybą ir sportuoti. Daugeliui labai svarbu pažvelgti giliau. Būtent dėl to aš tikiu, kad dažnu atveju lieknėjimas turi būti holistinis procesas, apimantis ne tik kūno, bet ir proto bei dvasinius reikalus. Dažna antsvorį turinti moteris maistu bando užpildyti viduje atsiradusią tuštumą, arba antsvoris jai yra būdas apsisaugoti nuo nenorimo dėmesio ar, atvirkščiai – būti labiau matomai. Tos vidinės kliūtys gali būti labai subtilios, kurias pačiai pamatyti ne visada lengva. Aš čia jų galėčiau suvardinti visą sąrašą ir jos nebūtų išgalvotos. Jas padedu atrasti ir šalinti savo asmeninių konsultacijų klientėms paskutinius penkerius metus. Vidinių lieknėti trukdančių kliūčių identifikavimas ir šalinimas yra tik viena iš mano sukurtos internetinės video programos dalių. Programa prasidės jau vasario 13d. ir, jei jauti, kad tai yra tai ko Tau reikia, aš labai džiaugsiuosi galėdama Tave matyti prisijungusių gretose.

Dažnai sulieknėti trukdo ir paprasčiausias žinių trūkumas, kai matai, jog valios pastangomis nepavyksta įveikti emocinio valgymo, persivalgymų ir tiesiog nežinai ko griebtis.

Kad ir kokios būtų Tavo nelieknėjimo priežastys, dar kartą noriu Tau priminti – Tu tikrai esi ne viena. Tokių kaip Tu yra šimtai ir tūkstančiai, aš tai labai gerai supratau tiek ieškodama kaip sau padėti išsikapstyti iš emocinio valgymo ir persivalgymų, tiek paskutinius penkerius metus padėdama tai padaryti kitoms moterims. Paskutiniu metu jaučiu vis stipresnį norą tokias moteris suburti, kad jos galėtų kartu bendrauti, viena kitą palaikyti, viena kitai padėti. Aš geriau nei kas kitas žinau, kaip svarbu turėti tą palaikymą bei supratimą ir kaip nelengva kapanotis vienai.

Nors šiame įraše nedalinau patarimų, tai būtinai padarysiu jau ateinantį pirmadienį gyvo vebinaro metu. Būtinai prisijunk. Jis bus skirtas visoms moterims, kurios kenčia nuo emocinio valgymo ir persivalgymų. Jo metu sužinosi kokių klaidų jokiu būdu nereikėtų kartoti, kokius pirmus žingsnius svarbu žengti norint ištrūkti iš šios problemos ir ką konkrečiai daryti, kad atsispirti stipriam, rodos, visą tave apimančiam norui prisivalgyti. Tai bus patarimai, kuriais vadovavausi pati ir kurie kasdien padeda mano asmeninių konsultacijų klientėms.

Būtinai prisijunk! Tai padaryti gali čia

O kol kas linkiu Tau puikios likusios savaitės ir nekantriai laukiu mūsų virtualaus susitikimo jau pirmadienį.

Su meile,
Ieva ♥

Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *