fbpx
 

Buvusios apsirijėlės gimtadieninis palinkėjimas Tau

17 gegužės, 2017by Ieva0

Šį rytą, vos praplėšusi akis, čiupau telefoną, kad pasitikrinti ar nepramigau. Izabelė dėl blogų sapnų prastai miegojo, tai, žinoma, pritrūkau miego ir aš. Pabudau pačiu laiku – dar turėjau pusvalandį pasivartymui lovoje ir visiškam akių atmerkimui. Telefone betikrindama laiką, ne iš karto susigaudžiau kodėl tiek daug žinučių mirksi, tuomet prasiblaiviusi iš miego prisiminiau: taigi šiandien mano gimtadienis!!! :)

Paprastai savo blog’o įrašus būnu suruošusi ar bent jau apgalvojusi iš anksto, tačiau šį kartą nusprendžiau elgtis kitaip. Kadangi blog’o įrašo diena sutapo su mano gimimo diena, pamaniau, kad rašysiu ekspromtu apie tai, ką tą dieną man labiausiai norėsis Tau pasakyti.

Žinutė, kuria noriu pasidalinti yra paprasta, tačiau tuo pačiu labai svarbi. Šiandien noriu Tau palinkėti NEPASIDUOTI. Jei jau kurį laiką skaitai mano blog’ą, gauni mano laiškus ir esi prisijungusi prie mano grupės Facebook’e, greičiausiai žinai mano istoriją. Esu ne kartą pasakojusi, kad aš praeityje ne vienerius metus prasikankinau kovodama ne tik su nereikalingais kilogramais, bet ir su tuo metu nevaldomais persivalgymo priepuoliais. Daugiau apie savo asmeninę patirtį rašiau čia.

Šiandien tikrai žinau, kad atgauti vidinę laisvę ir sveiką svorį man padėjo du dalykai: atkaklumas ir įgytos žinios. Patikėk, kelyje į išlaisvėjimą iš priklausomybės nuo persivalgymų suklupusi buvau daugybę kartų. Daugybę kartų sau žadėjau, kad jau tikrai daugiau nebeprisikimšiu ir vis sulaužydavau sau duotą pažadą. Tiek pat kartų turėjau progą nuleisti rankas ir susitaikyti su tuometine padėtimi, nes situacija tikrai atrodydavo beviltiška. Tačiau aš to nepadariau. Kiekvieną kartą, praėjus eiliniam nusivylimui savimi, aš ir vėl ryžtingai eidavau link savosios laisvės, nes man baisiau negu baisu buvo įsivaizduoti, kad aš taip ir neįveiksiu šios priklausomybės. Kad man su ja reikės nugyventi visą likusį gyvenimą, taip ir nepajutus tikrojo gyvenimo skonio. Nes gyventi su priklausomybe – tai tas pats kas gyventi su sunkia našta, kuri tave slegia ir, dėl kurios negali pilnai mėgautis gyvenimu.

Jei tai ką rašau pažįstama ir Tau, NEPASIDUOK. Tu tikrai gali iš viso to išsilaisvinti. Aš esu tuo tikra. Jei Tavęs daugiau niekas kitas neįtikina, tegul ta tikėjimo gija būna mano pavyzdys. Mano kasdienio darbo pagrindinė misija padėti moterims kaip Tu pamatyti, kad galima turėti kitokius santykius su maistu, su savim, su savo kūnu. Kad net po daugelio metų beviltiškumo, tikrai įmanoma turėti kitokį gyvenimą. NEPASIDUOK! Nes tik įveikusi priklausomybę gali gyventi tikros, autentiškos savęs gyvenimą ir tai daryti iš visos širdies.

Siunčius Tau pačius šilčiausius linkėjimus.

Su meile,
Ieva ♥

P.S. Jei jauti, kad turi pakankamai atkaklumo, tačiau pavargai „kapstytis“ viena, o gal tiesiog nežinai nuo ko pradėti, užsiregistruok nemokamai sesijai Skype. Jos metu ne tik sužinosi kaip aš galėčiau Tau padėti, bet ir išgirsi kokius pirmuosius žingsnius gali žengti jau šiandien, kad įveikti Tavo emocinį valgymą ir persivalgymus. Registruotis gali čia.

Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *