fbpx
 

Ką slepia Tavo antsvoris ir persivalgymai?

19 birželio, 2019by Ieva0

Praėjusią savaitę tiek savo FB grupėje, tiek Instagrame pasidalinau šia fraze ir klausimu

                                                  

Atsakymai buvo patys įvairiausi: nuo savęs, nuo savo kompleksų, nuo žmonių. Pasisakiusiųjų buvo nemažai, vadinasi tema tikrai aktuali. Tad pakalbėkime šiek tiek apie tai.

Visų pirma, tai, kad turi valgymo ir antsvorio problemų, nebūtinai turi reikšti, kad nuo kažko slepiesi. Galbūt Tau tai nėra tiesa. Tačiau neretai kilogramai ir juos auginantys persivalgymai yra pati geriausia slėptuvė.

Užvakar nemokamos sesijos metu moteris prisipažino, kad labiausiai bijo to, jog sulieknėjusi labiau pasitikės savimi. Ją gąsdina ta nauja būsima jos versija, nežinojimas kokia ji bus kai bus liekna ir pasitikinti savimi, kaip į ją žiūrės aplinkiniai, ar ji mokės su tokia savimi gyventi – juk yra įpratusi save matyti visiškai kitokią. Todėl, nors sąmoningai nori sulieknėti ir būti laisva nuo persivalgymų, pasąmoningai neleidžia sau to padaryti dėl jau minėtos baimės.

Žymi amerikiečių autorė Marianne Williamson labai gražiai rašo apie šią baimę (vertimas iš anglų k. laisvas):

„Mūsų didžiausia baimė nėra mūsų neadekvatumas. Mūsų didžiausia baimė yra mintis, kad esame gerokai galingesni nei galime įsivaizduoti. Mūsų vidinė šviesa, o ne tamsa mus labiausiai gąsdina.
Mes klausiam savęs: kas aš esu, kad būčiau nuostabus, gražus, talentingas, nepakartojamas?“

Taip pat savo knygoje apie dvasinius principus svoriui mesti ji dar rašo (vertimas iš anglų k. laisvas):

„Ko Tu bijai? Pirmasis logiškas į galvą atėjęs atsakymas, kad bijai būti dar sunkesnė, bijai, jog niekada taip ir nesukontroliuosi savo valgymų, kad niekada taip ir nenusimesi šios priklausomybės nuo savo pečių. Tačiau po šia baime slypi dar didesnė baimė. Tavo giliausia baimė – tai ne būti stambia, Tavo tikroji baimė – tai pagaliau būti liekna. Tavo didžiausia baimė – būti gražia.“

Ką Tau reikštų tiek vidumi, tiek išore pagaliau būti geriausia savo versija? Ką Tau reikštų pagaliau žydėti, spindėti, tapti matoma, pastebima, gražia? Kokie jausmai kyla galvojant apie tokią save? Ar šalia to, kad jie Tave maloniai jaudina, jauti ir nerimą, baimę, nesaugumo jausmą?

Norint atsikratyti šios baimės, reikės išmokti patikėti, kad Pasaulis – tai saugi vieta Tau. Kad Tavo šviesa nesukuria niekam šešėlio. Kad mes kiekvienas esam nuostabios žvaigždės ir tik leidusios sau spindėti, galime būti naudingiausios tiek sau, tiek Pasauliui.

Marianne toliau rašo (vertimas iš anglų k. laisvas): „Tiesą sakant kas Tu esi, kad toks nebūtum? Tu esi Dievo vaikas. Tavo susimenkinimas nepasitarnaus Pasauliui. Nėra nieko šviesaus Tame, kad lieki mažas tam, kad kiti šalia Tavęs nesijaustų nepatogiai. Mes gimėme tam, kad skleistume Dievo didybę, kuri yra mumyse. Ir tai ne išrinktųjų privilegija, ji yra kiekviename iš mūsų. Leisdami savo šviesai spindėti, mes to net nejausdami parodome kitiems, kad ir jie gali tą patį daryti su savąja. Išsilaisvindami iš savo baimės, mes vien savo buvimu išlaisviname ir kitus.“

Ir pabaigai paliksiu Tave su klausimu pamąstymui: o kas jei leidimas sau spindėti, iš tiesų gyventi ir dalintis savo šviesa su aplinkiniais – tai pati geriausia padėka Kūrėjui už gyvybės dovaną?

Tai tiek šiam kartui, mieloji. Iki kitos savaitės!

Su meile,
Ieva ♥

P.S. Nujauti kas Tave stabdo nuo sulieknėjimo ir išsilaisvinimo iš persivalgymų, tačiau nežinai kaip sau padėti? Registruokis nemokamai asmeninei sesijai internetu ir leisk man padėti Tau.  Nemokamos sesijos vyks labai ribotą laiką, tad kviečiu paskubėti registruotis. Tai padaryti gali čia

Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *