fbpx
 

Kaip iškrovos dienos gali įtakoti svorio augimą?

10 balandžio, 2013by Ieva

Turbūt ne kartą esate girdėję apie iškrovos dienas, kaip apie puikų būdą svoriui reguliuoti. Tik ar jis tinkamas Jums? Retas susimąsto, kad vietoje suplanuotos iškrovos dienos, kuri teoriškai turėtų padėti lieknėti, dažnai suvartojame daug daugiau kalorijų, nei kad galėjome tiesiog kasdien sveikai ir saikingai maitindamiesi. Kad ir kokį lieknėjimo būdą renkatės, labai svarbu, kad jis tiktų Jums. Stebėkite savo tiek fizinę, tiek psichologinę savijautą. Tik tai Jums padės nuspręsti, ar atitinkamas lieknėjimo būdas Jums tinkamas.
Šis video įrašas padės suprasti, ar Jums tinka lieknėti su iškrovos dienų pagalba, ar visgi geriau paieškoti kito lieknėjimo būdo.


Tinklaraščio įrašai ir video patarimai yra informacinio pobūdžio. Kiekvienu konkrečiu atveju prieš vykdant rekomendacijas atsakingai įvertinkite savo galimybes. Jeigu skundžiatės kokiais nors sveikatos sutrikimais, prieš pradėdami bet kokią lieknėjimo programą, pasitarkite su savo šeimos gydytoju. Jūs suprantate ir sutinkate, kad visa tinklaraščio medžiaga yra informacinio pobūdžio ir tik jūs atsakote už įgytus rezultatus.


Ieva