fbpx
 

Ko reikia, kad naujametinis pasižadėjimas sulieknėti, taptų realybe

14 sausio, 2014by Ieva


Ar pastebėjote, kad jau prabėgo dvi pirmosios šių metų savaitės? Naujuosius atšventėm vos prieš 14 dienų, o atrodo, kad tai buvo taip seniai. Ir visas šventinis laikotarpis taip toli. Deja, daugeliui šventes įkyriai primena nedorėliai papildomi kilogramai, kurie patogiai įsitaisė ant kūnų.

Ar
esateviena iš daugelio tų, kurios Naujų metų išvakarėse sau ir vėl pažadėjo: „šiais metais tikrai tikrai sulieknėsiu“? O gal jau net nieko sau nebežadate, nenorėdama eilinį kartą nusivilti? Tačiau tas noras atsikratyti nereikalingų kilogramų niekur nedingsta…


Šis video apie tai, kaip padaryti, kad šie metai būtų kitokie ir, kad jie būtų paskutiniai kai žadate sau sulieknėti.

Žadėta nuoroda į straipsnį apie dietas

Jei video jums buvo naudingas, spauskite PATINKA, klauskite, komentuokite, dalinkitės nuoroda su draugais ir prisijunkite prie mano grupės Facebook’ekur patarimų ir naudingos informacijos lieknėjimo bei geros savijautos temomis rasite dar daugiau.

Būtinai užsiregistruokite naujienoms ir daugiau niekada nepraleisite naujų blogo įrašų ir kitos naudingos informacijos, kurią gauna tik prenumeratoriai.Tinklaraščio įrašai ir video patarimai yra informacinio pobūdžio. Kiekvienu konkrečiu atveju prieš vykdant rekomendacijas atsakingai įvertinkite savo galimybes. Jeigu skundžiatės kokiais nors sveikatos sutrikimais, prieš pradėdami bet kokią lieknėjimo programą, pasitarkite su savo šeimos gydytoju. Jūs suprantate ir sutinkate, kad visa tinklaraščio medžiaga yra informacinio pobūdžio ir tik jūs atsakote už įgytus rezultatus.


Ieva