fbpx
 

Kaip atsilaikyti kai vaišina draudžiamu maistu? (Video)

13 gruodžio, 2016by Ieva0

Gruodis jau beveik įpusėjo ir prieššventinių vakarėlių sezonas turbūt jau kaip reikiant įsisiūbavo. Įvairios šventės, progos, vakarėliai daugeliui lieknėjančių yra tikra pavojaus zona. O dar jei vakarėlio šeimininkė pasitaiko ypatingai vaišinga, atsispirti pagundai prisivalgyti to, ko paprastai sau neleidi, tampa tikrai sunku.

Tikiuosi, kad šis video atsakys į klausimą: kaip atsilaikyti kai esu vaišinama „draudžiamu“ maistu?

Kaip visada, jei video pasirodys naudingas, pasidalink juo bent su viena drauge, kuriai ši informacija taip pat galėtų būti naudinga. Taip pat labai lauksiu Tavo pamąstymų ir patyrimų komentaruose. Ar vakarėliai Tau irgi yra „pavojinga zona”? Ar esi pasiruošusi išbandyti mano pateiktus patarimus praktikoje?

Dėkoju už komentarus ir pasidalijimus!

Iki kito karto!

Su meile,
Ieva ♥

—————————————————————————————————————————–

Šiuo metu intensyviai vyksta internetinės video programos kūrimas, kuri bus skirta toms moterims, kurias kankina emocinio, impulsyvaus valgymo, persivalgymo problemos. Aš labai stengiuosi, kad ši programa išvystų dienos šviesą kitų metų pačioje pradžioje, kad kiti metai Tau būtų išties kitokie, kad jie būtų Tavo laisvės ir, galiausiai, ir sulieknėjimo metai. Į programą sudėsiu visą savo širdį, žinias ir patirtį. Sekdama nuoroda gali užsiregistruoti, kad pirmoji sužinotum visas su programa susijusias naujienas. Tai padaryti gali čia

——————————————————————————————————————————-

Nuolat prisivalgai vakarais? Spausk čia, registruokis nemokamai video peržiūrai ir sužinok kaip tai įveikti. 

 

 

 

Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *