fbpx
 

Ką būtina suderinti norint įveikti valgymo ir svorio problemas

24 spalio, 2018by Ieva0

Sveika, mieloji!

Šiandien noriu su Tavimi pakalbėti apie tai, kad siekiant visiems laikams atsisveikinti su destruktyviais persivalgymais ir nereikalingais kilogramais, labai svarbu prisiminti, kad norimų rezultatų pasieksime tik derindamos išorinį darbą su vidiniu.

Paprastai kai mes imamės spręsti aukščiau minėtas problemas, susitelkiame tik į išorinius dalykus: žiūrime ką, kiek ir kada valgyti; kiek sportuoti ir kokią sporto šaką pasirinkti; keičiame savo dienotvarkę ir pan.

Ir tai puiku. Tai tikrai yra labai svarbu.

Tačiau susitelkusios į išorę dažnai pamirštame vidinius dalykus: kodėl man apskritai kyla noras persivalgyti? Kokius savo poreikius tenkinu tai nuolat darydama? Ko tokiu destruktyviu savo elgesiu siekiu? Kokie ribojantys įsitikinimai ar mąstymo modeliai man trukdo pagaliau atsisveikinti su šia problema? Kokių emocijų aš nesuvaldau ir to pasekoje vis apsivalgau?

Tol kol neatsakysime bent į dalį šių ar panašių klausimų, išorinės pastangos bus bevaisės.

TAČIAU:
vien tik telkdamos dėmesį į savo vidų, mes greičiausiai taip ir nepasieksime norimo rezultato. Galime iki nukritimo spręsti vidinius konfliktus, tačiau jei išorinės aplinkybės mums trukdys (pvz. jei dienotvarkė bus tokia, kad nuolat jausimės pavargusios, įsitempusios, neturėsime progos bent trumpam atsipūsti), tikrai nieko gero nebus.

Todėl šiuo trumpu įrašu noriu akcentuoti štai ką:
norėdamos atsisveikinti su valgymo ir svorio problemomis, mes privalome tiek keisti išorines sąlygas ir aplinkybes, tiek atlikti vidinį darbą.

Tiesą sakant tai galioja beveik visose gyvenimo srityse.

Norint tapti sėkmingu savo profesinėj srity, neužtenka daug mokytis ir tobulėti. Svarbu ugdyti ir vidines savybes, kurios padėtų siekti norimo tikslo, nepasiduoti pusiaukelėje, stebėti ar nėra vidinių nuostatų ir baimių, kurios vis laikytų nuo taip siekiamos sėkmės.

Norint nubėgti maratoną, neužtenka vien tik treniruotis. Vėlgi svarbu ugdyti ir savo vidines savybes, vidinę stiprybę, žinoti kaip įveikti abejones, kaip tvarkytis su neigiamomis mintimis ir emocijomis, kurios tikrai aplankys tiek treniruojantis, tiek jau bėgant maratoną.

Čia galėčiau pateikti dar daugybę pavyzdžių, tačiau esmė labai paprasta:

tik vidinio darbo derinimas su išoriniu padės įveikti valgymo ir svorio problemos. Tik jų dviejų sintezė padės tai pasiekti. Kitokio atvejo, bent jau man, kol kas dar neteko sutikti.

Tai tiek šiam kartui. Iki kitos savaitės!
Su meile,
Ieva ♥

P.S. Gyveni Londone ar šalia jo?

Pavargai kentėti nuo emocinių, nekontroliuojamų persivalgymų ir antsvorio?

Būtinai sek žemiau esančia nuoroda ir sužinok apie Londone vyksiančias dirbtuves „Liekna ir Laisva Aš“.
Visa informacija čia

Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *