fbpx
 

Mano gimtadienio savaitės praktika. Kviečiu ir Tave

17 gegužės, 2019by Ieva2

Šiandien mano gimtadienis. Taip jau susiklostė, kad šią savaitę vėluoju su blog’o įrašau ir rašau būtent savo gimtadienio dieną.

Jau nuo pirmadienio galvojau, kad įžengiau į savo gimtadienio savaitę ir kuo ji galėtų būti kitokia nei visos kitos.

Taip išėjo, kad ji yra gerokai aktyvesnė darbų prasme, tokia, kai reikia pasistengti, kad nebūtų kukū 🙂 Tačiau tuo pačiu aš pamaniau, kad tai bus mano „Dėkojimo sau savaitė“ kai aš kasdien bent kartą per dieną rasiu minutę (kad ir kokia užimta būčiau) prisėsti, nuraminti mintis ir padėkoti sau.

Už norą tobulėti ir augti;

Už nuolatinį norą mokytis ir dalintis tomis žiniomis;

Už tai, kaip pasikeičiau per paskutinius metus. Tai tikrai neįvyko be mano kasdieninių pastangų;

Už tai, kad su metais tampu sau vis geresnė;

Ir dar už daug ką.

Galbūt esi girdėjusi apie dėkojimo praktiką ir tai, kokia ji veiksminga, tačiau patikėk, dėkojimo sau praktika ne mažiau veiksminga, o gal net ir veiksmingesnė.

Mes beveik niekada nepamirštame padėkoti kitiems. Dėkojame už artimųjų ar draugų pagalbą, už tai, ką jie daro dėl mūsų ar tiesiog už tai, kad yra mūsų gyvenime. Dėkojame tėvams, kad užaugino, kad rūpinosi, kad davė tai, kas geriausia, o gal už tai, kad parodė kokiais jokiais būdais nenorėtume būti. Dėkojame praeiviui, kad praleido, kad pakėlė tai, ką pametėme, kad padėjo rasti kelią pasiklydus. Dėkojame gyvenimui už jo dovanas.

O kada paskutinį kartą dėkojai SAU?

Patikėk, Tavyje gyvenančiai mažai mergaitei labai reikia Tavo dėmesio, palaikymo, supratimo, įvertinimo, pripažinimo, pagyrų, padėkų. Už ką jei galėtum padėkoti? Už ką šiandien galėtum padėkoti sau?

Ir visai nereikia laukti savo gimtadienio, kad tai daryti. Kiekviena savaitė gali tapti dėkojimo sau savaite, o kiekviena diena – dėkojimo sau diena. Labai kviečiu dabar pat pasiimti popieriaus lapą, nuraminti mintis, pajusti begalinį dėkingumą sau ir užrašyti už ką sakai sau „ačiū“. Tai gali būti dalykai, kuriuos darei ar kokia buvai tą dieną, tą savaitę ar apskritai ką paprastai darai ir kokia esi. Nujaučiu, kad jau seniai buvai radusi laiko pastebėti ir įvertinti kiek daug darai ir kokia nuostabi esi.

Šį tektą rašiau vakar vakare. Kai jį perskaitysi, aš ilsėsiuosi. Nedirbti per savo gimtadienį – tai mano dovana ir padėka sau. Kai skaitysi šį tekstą, aš jau turbūt  būsiu padėkojusi savo mamai gyvybės dovaną ir pusryčiausiu su draugėmis. Tačiau tikrai rasiu laiko su malonumu perskaityti sveikinimams :)))

Tai tiek šį kartą, mieloji. Iki kitos savaitės!

Apkabinu,
Ieva ♥

Už savo atkaklumą;

Ieva

2 comments

 • Lina

  17 gegužės, 2019 at 9:45 am

  Nuoširdžiausi ir šilčiausi sveikinimai gimtadienio proga!

  Reply

  • Ieva

   22 gegužės, 2019 at 11:18 am

   Dėkoju, miela Lina!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *